Виїзна нарада на перехресті вулиць Миру й Гірників

2.08.2017, 15:30

01 серпня міський голова Дмитро Биков провів виїзну нараду на перехресті вулиць Миру й Гірників, за участі директора КП ВУВКГ Сергія Яроша та спеціалістів КП ВУВКГ, де виконується комплекс робіт із заміни існуючих інженерних мереж і будівництва зливової каналізації.

Зараз завершується капітальний ремонт вулиці Гірників, укладання асфальтового покриття. Буде розпочато новий проект з організації кругового руху на перехресті вулиць Миру й Гірників, реалізація якого має за мету покращити проїздну/роз’їздну здатність перехрестя. Уже сьогодні ранками можна помітити на вулиці Миру автомобільні затори, люди втрачають час. Як показує міжнародний досвід, облаштування перехресть за допомогою світлофорів уже застаріле. Круговий рух – це краща пропускна здатність, безпека й потенціал для розвитку – подальшого розширення вулиці Миру на чотирьохполосну дорогу. Основу для подальшого розширення вулиці Миру закладають уже сьогодні за рахунок організації кругового руху.

«Зараз встановлюється пластикова труба діаметром 400 мм – облаштовується зливова каналізація від перехрестя вулиць Добровольського/Миру, де її ніколи не було, а вона безперечно потрібна, – підкреслив міський голова Дмитро Биков. – Тому ми прокладаємо близько 200 м нової труби, яка забезпечить прийом зливових вод і видалення їх із проїжджої частини».

Прокопана траншея від меморіалу Вічний вогонь до Палацу культури і творчості для встановлення зливової каналізації, що забезпечить якісне облаштування кругового руху. Добре відомо, що вода – ворог усіх споруд і комунікацій, і якщо її не прибрати, то в результаті – пошкодження асфальту, проїжджої частини в цілому. Тому першочергове завдання – забезпечити відхід зливових вод для належної експлуатації дороги.