УСЗН інформує

3.08.2017, 09:14

До уваги учасників АТО!

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 року № 432 затверджений Порядок організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції.

Соціальна адаптація – це допомога у проведенні аналізу життєвої ситуації, визначенні основних проблем, шляхів їх розв’язання.

Професійна адаптація – це заходи, спрямовані на відновлення та вдосконалення професійних навичок і умінь  шляхом професійного навчання, надання профорієнтаційних послуг.

Соціальна та професійна адаптація охоплює всіх учасників АТО (працюючих, непрацюючих, безробітних, військовослужбовців, працівників усіх силових структур, тощо), яким встановлено статус учасника бойових дій, інваліда війни або учасника війни.

Для отримання послуг з соціальної та професійної адаптації учасник АТО  письмово звертається до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування).

До заяви додаються копії пільгового посвідчення та документу, що підтверджує безпосередню участь особи в АТО.

Направлення учаснику АТО, для проходження навчання, надається з урахуванням висновків, наданих центром зайнятості після проходження професійної орієнтації. 

За більш детальною інформацією необхідно звертатися до управління соціального захисту населення за адресою м. Горішні Плавні, вул. Миру, 29 або за телефонами 2-58-26, (097) 1107003.