Роботи з благоустрою міста активно ведуться

3.08.2017, 09:25

На перехресті вулиць Миру/Гірників проходить ряд магістральних трубопроводів, у т.ч. питної, гарячої води й магістраль теплової мережі.


З міського бюджету виділено кошти (0, 5 млн грн) на заміну аварійної теплової мережі для закупки стальної попередньо ізольованої труби діаметром 315/400мм. Роботи виконуються за рахунок і ресурсами КП «Теплоенерго» м.Горішні Плавні, замінюють близько 100 м цієї тепломережі, яка потрапляє безпосередньо в зону виконання робіт із облаштування кругового руху. Одночасно вишукуються кошти з міського бюджету для КП ВУВКГ з метою заміни водоводів і влаштування зливової каналізації по вул. Миру, відповідно до проекту «Реконструкція зливової каналізації по вулиці Миру (від вулиці Добровольського до вулиці Гірників)».


Переможцем тендеру з проведення робіт за проектом «Капітальний ремонт перехрестя вулиць Миру-Гірників м. Горішні Плавні Полтавської області» з облаштування кругового руху визначено ТОВ «Лубенське шляхово-будівельне управління №9». Початок робіт заплановано на кінець місяця.