До уваги учасників антитерористичної операції та членів їх сімей!

4.08.2017, 11:22

  Виконавчий комітет Горішньоплавнівської міської ради повідомляє  про початок прийому заяв для відбору кандидатур для отримання фінансування від Полтавської обласної ради відповідно до Програми забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їх сімей у м. Горішні Плавні на 2017-2020 роки (далі – Програма).

  Забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом здійснюється шляхом надання безповоротної часткової фінансової допомоги на придбання житла за рахунок коштів обласного бюджету в розмірі 25% від нормативної вартості житла та за рахунок коштів міського бюджету в розмірі 25% від нормативної вартості житла.

  У міському бюджеті 2017 року на зазначені цілі передбачено кошти у сумі 500 тис. грн.

  Питання виділення коштів із обласного бюджету вирішується лише після подання заяв від громадян. Про можливі обсяги фінансування із обласного бюджету Полтавською обласною державною адміністрацією інформації не надано.

  Для розгляду питання щодо отримання бюджетної фінансової допомоги учасник АТО, який перебуває на обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов, у виконавчому комітеті Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області або за місцем роботи у м. Горішні Плавні, та виявив бажання взяти участь у Програмі подає виконавчому комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області заяву про отримання безповоротної часткової бюджетної фінансової допомоги на придбання житла із зазначенням орієнтовної вартості житла, яке планується придбати.

  Більш детальну інформацію Ви можете отримати за посиланням або у житловому відділі (вул. Миру, 24, каб. 204, тел. 2-17-73).

  Графік прийому громадян:

  Вівторок, четвер: з 8-00 до 12-00, з 13-00 до 17-00.