Оновлення матеріальної бази ДЮСШ №3 човнами класу «Оптиміст»

7.08.2017, 11:47

Днями міський голова Дмитро Биков відвідав яхт-клуб ДЮСШ №3, де зустрівся із директором спортивної школи Анатолієм Шафоростовим та тренером з вітрильного спорту Віталієм Васильєвим.


У ході візиту міський голова оглянув придбані цього року п’ять човнів класу «Оптиміст», на які було виділено з міського бюджету 500 тис. грн.


Як зазначив тренер Віталій Васильєв, придбані човни класу «Оптиміст» українського виробника фірми ZERO якісні, мають міжнародні сертифікати. У ДЮСШ № 3 було лише два човни подібного класу.


«Ми добре розуміємо, що треба розвивати вітрильний спорт, бо його традиції значні й нараховують уже кілька десятиріч, з того часу, як у 80-х роках був заснований яхт-клуб. Придбані 5 яхт класу «Оптиміст» необхідні для базової підготовки юних яхтсменів нашого міста до великих перегонів. У планах на наступний рік придбати 2 човни, бо для того, щоб отримувати результати, необхідні сучасні яхти й сучасне оснащення, – наголосив міський голова Дмитро Биков. – Зараз працюємо над посиленням тренерського складу, ведуться перемовини із спеціалістами з інших міст, необхідно створювати умови, щоб вони залишалися в нашому місті й навчали наших талановитих дітей».


На придбаних яхтах юні спортсмени готуються до чемпіонату Європи з вітрильного спорту, уже випробовували їх на водах нашого міста. А днями на чемпіонат України в неолімпійських номерах програми до Миколаєва вирушить Данило Манько.