Северин Владислав Іванович

14.08.2017, 15:14

14 серпня 2017 року у виконавчому комітеті Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»:

- головного спеціаліста сектору екології та озеленення міста департаменту житлово-комунального господарства.

Копія заяви про проведення перевірки та декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2016 рік Северина В.І. додаються.

Е-декларація Северина В.І. за 2016 рік розміщена на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Примітка: Відповідно до Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, після прийняття рішення Національним агентством з питань запобігання корупції про початок роботи системи подання та оприлюднення відповідно до Закону України “Про запобігання корупції” декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, декларації подаються шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Копія заяви про проведення перевірки та декларації про майно

Інформація щодо результатів проведення перевірки Северина Владислава Івановича

26 жовтня 2017 року в Горішньоплавнівській міській раді Полтавської області завершено проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», щодо Северина Владислава Івановича, головного спеціаліста  сектору екології та озеленення міста департаменту житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, виконавчим комітетом Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України  «Про очищення влади», щодо Северина В.І.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Северина Владислава Івановича не застосовуються заборони, визначені частиною третьою, четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».