Заходи до 50-річчя міста

16.04.2010, 12:04

20 квітня 2010 року (вівторок)

13.00 Урочисте засідання виконкому

 

21 квітня 2010 року (середа) 

9.00   Урочисте відкриття дошки пошани
10.00 Урочиста сесія
14.00 Урочистий прийом у міського голови
 

22 квітня (четвер)

16.00 ( велика зала ПК і Т) – Святковий концерт та урочистості для першопрохідців (привітання міського голови, вручення нагрудного знаку першопрохідцям,перегляд кінофільму, присвяченого 50 – річчю міста).

 

23 квітня (п»ятниця)

16.00 – Урочиста церемонія нагородження Почесних громадян міста ( велика зала ПК і Т )  

 

24 квітня (субота)

9.30 – 10.00 - формування колони біля типографії по вул. Гірників для урочистої ходи вулицями міста (духові оркестри м. Кременчука, учасники фестивалю «Дніпрова хвиля», делегації підприємств та організацій міста)
9.30 – 10.30 - святкова хода вулицями міста

 

«ТЕХНОШОУ – 2010 р»

 

Заходи на Набережній Дніпра:

 

10.45 – 11.00 – відкриття виставки – ярмарку « Техношоу – 2010»;

11.00 – 12.00 - огляд виставки , знайомство з експозиціями;

10.00 - 17.00 - робота лунопарку;

11.00 – 20. 00 – домашня кухня;

11.30 – 12.00 - офіційне відкриття змагань з драгонботу ( яхт – клуб);

11.45 – 13.30 - шоу на воді (яхтова регата , шоу на човнах з козаками , парад драконботів, машини – амфібії);

12.00 - 14.30 – майстер – клас з зеленого туризму;

13.30 - 15.00 – велошоу , дитяча велогонка;

14.30 – показові виступи силачів;

14.30 – 17.00 – кінно - спортивні виступи , катання на конях;

15.00 – 17.00 – виступ колективів біля ресторану « Хутірець»;

17.00 – 18.00 – катання на повітряних кулях.

Заходи на Марсовому полі:

 

18.00 – 18.30 – підведення підсумків на краще оформлення колони.

18.30 – 20.00 – концерт зірок естради (гурт « Скрябін», «С.К.А.Й.» )

20.00 – 21.00 – концерт зірок

21.00 - святковий феєрверк

21.00 – 22.30 – молодіжна дискотека на Марсовому полі за участю провідних діджеїв

 

25 квітня (неділя)

10.00- 15.00 - Техношоу ( день другий за окремим планом) , 

Народні гуляння на набережній, конкурс домашньої кухні;

10.00-13.00 – обласні змагання з кінного спорту за участю клубу « Жокей»;

12.00 - Святкові заходи для першопрохідців біля пам'ятного знаку

«Намет» ( відкриття стели, польова каша);

16.00 - Урочисте відкриття стадіону «Гірник»,показові виступи

спортсменів, фінальна гра з футболу.