Навчальні заклади міста до нового навчального року готові

17.08.2017, 17:03

17 серпня відбулася перевірка стану готовності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста до початку нового 2017/2018 навчального року за головування заступника міського голови Надії Угнічевої.

У новому навчальному році дітей навчатимуть у 6 загальноосвітніх навчальних закладах І-ІІІ ступенів, серед яких 3 спеціалізованих, та Дмитрівській загальноосвітній школа І-ІІІ ступенів. За попередніми даними, усього навчатиметься 5083 учні в 198 класах, серед них –  556 першокласників, 232 десятикласники.

Члени комісії перевірили забезпеченість навчальних закладів педагогічними кадрами та обов’язковою шкільною документацією, робочі навчальні плани і плани роботи навчальних закладів на новий навчальний рік.

Учні 1-11 класів ЗНЗ міста на сьогоднішній день забезпечені навчальною літературою державного компоненту навчання на 97,54%.

У навчальних закладах міста проведена якісна підготовка матеріально-технічної бази до нового навчального року та функціонування в осінньо-зимовий період. У ЗОШ №1 проведено капітальний ремонт інженерних мереж, ремонт сходових клітин, придбано жалюзі, посуд у їдальню, замінено двері; у ЗОШ №2 – капітальний ремонт тепломережі в їдальні та актовій залі, облаштовано гардеробну для учнів, кабінет фізики та біології; у СЗОШ №3 – капітальний ремонт магістрального трубопроводу опалення та холодної води, тротуару на подвір’ї школи, продовжуються роботи по ремонту спортивної зали, виконаний поточний ремонт покрівлі, придбано меблі та жалюзі; у СЗОШ №4 придбано меблі, ролети, штори та комп’ютерну техніку для кабінету англійської мови, посуд та меблі для їдальні; у СЗОШ №5 проведено капітальний ремонт покрівлі, придбано комплекти учнівських меблів, комп’ютерної техніки, посуд для шкільної їдальні, оновлено стенди; у ЗОШ №6 – капітальний ремонт медичного пункту, ведуться роботи по ремонту лінгафонного кабінету; у Дмитрівській ЗОШ проведено утеплення зовнішніх стін будівлі, поточний ремонт спортивного залу, вестибюлю; у ЦДЮТ замінено двері у 6 навчальних кабінетах, встановлено жалюзі на вікнах, виконані роботи з протипожежної безпеки; у ДЮСШ №2 завершено капітальний ремонт фойє, збудовано пандус, утеплено фасад, облаштовано ганок, замовлена привідна сходова платформа для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Як зазначила заступник міського голови Надія Угнічева, у всіх навчальних закладах завершено поточні ремонти кабінетів, коридорів, виконані профілактичні роботи систем тепло- і водопостачання. На виконання робіт використано 5 млн 28 тис. 398 грн: з міського бюджету 2 млн 217 тис. 511 грн; спонсорські кошти – 2 млн 810 тис. 887 грн.