Учасники фестивалю «Калинове літо на Дніпрі» зустрілися з міським головою Горішніх Планів

21.08.2017, 17:57

21 серпня у малій залі Горішньоплавнівської міської ради пройшла офіційна зустріч міського голови Дмитра Бикова з представниками творчих колективів ХІV Міжнародного фольклорного фестивалю «Калинове літо на Дніпрі».

 

Цьогоріч у Горішні Плавні завітали шість іноземних колективів з Туреччини, Польщі, Сербії, Кіпру, Чехії й Румунії. Україну на фестивалі представили 4 творчих колективи з Горішніх Плавнів та 1 – з Кременчука.

 

На зустрічі були присутні секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, заступник міського голови Юрій Муха, керуючий справами виконкому Світлана Калашнік, начальник відділу культури, спорту і туризму, директор Міжнародного фольклорного фестивалю «Калинове літо на Дніпрі» Ірина Зеленська, головні спеціалісти відділу культури, спорту і туризму Тетяна Луцій, Марина Сидорчук, ЗМІ.

 

Міський голова Дмитро Биков привітав гостей фестивалю у місті Горішні Плавні. Очільник Горішніх Плавнів поділився історією проведення фестивалю «Калинове літо на Дніпрі». Презентував гостям місто, розповів про історію його заснування, економіку, культурні традиції та надбання. Зупинився на провідній ролі в житті та розвитку Горішніх Плавнів основного містоутворюючого підприємства ПрАТ «Полтавський ГЗК», відомого в світі виробника залізорудних окатків.  

 

Зустріч пройшла в теплій невимушеній атмосфері, по завершенню якої сторони обмінялися сувенірною продукцією та зробили пам’ятні фото. Дмитро Биков запросив учасників ХІV Міжнародного фольклорного фестивалю «Калинове літо на Дніпрі» відвідати місто з новою творчою програму у наступному році.