Урочисті проводи до лав Збройних Сил України

9.04.2010, 14:53

8 квітня у великій залі міськвиконкому відбулися урочисті проводи призовників до лав Збройних сил України.

Зі словами привітання до юнаків-призовників звернувся міський голова С.А.Супрун. Він привітав юнаків із відповідальною подією в їхньому житті та висловив переконання в тому, що вони пройдуть гарну школу загартування, а своїм достойним ставленням до служби підтвердять почесне звання захисника рідної землі.

До вітального слова долучився Г.М. Ляшенко, голова спілки воїнів-інтернаціоналістів з побажанням міцного здоров’я та щасливої служби на благо Української держави.

Від імені всіх батьків призовників напутнє слово сказала мама В.М.Юркевич. Вона висловила надію та побажання, щоб сини через рік служби повернулися живими та здоровими до рідної домівки.

Військовий комісар Комсомольсько-Козельщинського ОМВК Е.М.Марченко наголосив на відповідальності та значимості почесного обов’язку служби в армії. Він висловив свою впевненість у тому, що всі призовники оволодіють необхідними для служби знаннями і навичками та з гідністю будуть виконувати свою почесну місію.

Заступник міського голови Л.М.Биндич зачитала Наказ призовнику від громади міста Комсомольська, підписаний міським головою. С.А.Супрун вручив кожному юнакові наказ та подарунок від міської влади.

Для благословення на службу в лави Збройних сил України був запрошений протоієрей Свято-Миколаївського собору Георгій Граб. У великий день Благовіщення він побажав юнакам виховувати в собі такі риси характеру, як мужність, доброту, людяність , а потім окропив їх свяченою водою.

Учасниці театру пісні «Форте» з НВК ім.Бугаєвської подарували усім присутнім в залі кілька веселих та бадьорих пісень.