Апаратна нарада міського голови

22.08.2017, 09:33

21 серпня міський голова Дмитро Биков провів чергову апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів Горішньоплавнівської міської ради, виконавчого комітету, комунальних підприємств, бюджетних організацій, закладів та установ міста.

 

Очільник міста привітав та представив на апаратній нараді новопризначених керівників: директора СЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Лідію Бурлаку, директора КП «Архітектура і кадастр» Сергія Михайлика. Побажав їм успіхів та результативної співпраці.

 

Міський голова поінформував, що відповідно до всеукраїнського рейтингу Полтавщина за рівнем інвестиційної активності, іноземних інвестицій посіла І місце серед 22 областей України. Відзначив, що з метою отримання високих результатів по області гідно працювали всі полтавчани, у тому числі Горішні Плавні, що внесли свій вагомий вклад у соціально-економічний розвиток Полтавщини.

 

У ході апаратної наради обговорено важливі соціально-економічні питання життєдіяльності міста, зокрема: питання підготовки комунальних підприємств, житлового фонду до нового опалювального періоду, проблему наявності великої заборгованості по субсидіях та пільгах за минулий опалювальний сезон комунальним підприємствам міста з боку держави, підготовку до 1 вересня, підсумки проходження випускниками 2017 року ЗНО, стан злочинності в місті, досягнення в спорті земляків, хід проведення ХІV Міжнародного фольклорного фестивалю «Калинове літо на Дніпрі».   

 

Міський голова Дмитро Биков повідомив, що згідно з аналізом Українського центру оцінювання якості освіти за результатами ЗНО Полтавська область посіла 9 місце серед областей України. Поінформував про результати ЗНО по місту, відзначив кращих учителів-предметників, визначив слабкі місця та шляхи їх подолання.   

 

Дмитро Биков поінформував, що у новому навчальному році 2017-2018 за шкільні парти сядуть 556 першокласників. Міністерство освіти і науки України оприлюднило ідеологію змін в освіті, що закладається в проекті нового базового закону «Про освіту». У концепції – створення нової української школи (НУШ), формула якої – розвиток цілісної та всебічно розвиненої особистості, здатної до критичного мислення, постійного навчання, виховання в дитині патріота та інноватора.

 

У Горішніх Плавнях дві школи міста (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 та  СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5) візьмуть участь у пілотних проектах Міністерства освіти і науки України. На базі одного класу першокласників ЗОШ № 3 буде реалізовано проект «НУШ», основний акцент навчання якої буде здійснено на міжпредметну інтеграцію та направленість навчання дітей у практичне русло з урахуванням індивідуального підходу до кожної дитини.

 

У СЗОШ № 5 планують набрати 2 класи першокласників за програмами «На крилах успіху» та «Інтелект України». Мета – виховання здібних та талановитих дітей через розвиток кмітливості, логіки, уміння правильно організувати свій час та навчання.  

 

Міський голова привітав спортсменів та тренерів з Горішніх Плавнів, яким присвоєно звання «Майстер спорту України»: Євгенія Павловського (тренери: Віктор Чирочка, Олександр Середницький - ДЮСШ №1, відділення «боксу») та Едуарда Федорчука (тренери: Ігор Снурніков і Вікторія Грабовська – ДЮСШ №1, відділення «тенісу»).

 

Начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська, яка є директором Міжнародного фольклорного фестивалю «Калинове літо на Дніпрі», розповіла про відкриття фестивалю та анонсувала програму заходів на 21-24 серпня. Запросила усіх відвідати концерти, заплановані відповідно до оприлюдненої  програми.