Горішні Плавні відвідала делегація з Ради Повяту Рацибозького

28.08.2017, 14:05

Минулого тижня в рамках угоди про співробітництво територіальних громад міста Горішні Плавні та Повяту Рацибозького (Польща) наше місто відвідала іноземна делегація: віце-староста Ради Повяту Марек Курпіс та спеціаліст із співпраці зі ЗМІ Ради Повяту Кароліна Куніка.

У виконавчому комітеті Горішньоплавнівської міської ради відбулася офіційна зустріч польських гостей із представниками органів місцевого самоврядування: міським головою Дмитром Биковим, секретарем Горішньоплавнівської міської ради Сергієм Доротою, заступником міського голови Надією Угнічевою, керуючою справами виконкому Світланою Калашнік, начальником відділу у справах сім’ї та молоді Тетяною Оробченко, спеціалістом І категорії відділу у справах сім’ї та молоді Назарієм Виноградовим.

Міський голова Дмитро Биков висловив вдячність  представникам Повяту за візит. Очільник Горішніх Плавнів запропонував нові можливості співпраці міста й Повяту. Заступник міського голови Надія Угнічева презентувала гостям напрямки розвитку молодіжної політики в Горішніх Плавнях. Зустріч пройшла в теплій дружній атмосфері.

У рамках візиту гості побували на основному бюджетоутворюючому підприємстві ПрАТ «Полтавський ГЗК», оглянули кар’єр та сучасну техніку. Представники Ради Повяту Рацибозького ознайомилися з умовами оздоровлення та відпочинку дітей у дитячому спортивно-оздоровчому центрі «Горизонт», де його директор Наталія Мартинович провела коротку екскурсію закладом. Віце-староста Ради Повяту Марек Курпіс відзначив високий рівень матеріально-технічного забезпечення ДСОЦ «Горизонт», екологічність та енергоефективність закладу, рівень організації перебування дітей у Центрі. 

Марек Курпіс, Кароліна Куніка відвідали ДНЗ «Золота рибка», де ознайомилися із запровадженими в садочку заходами з енергоефективності.  У ході візиту іноземної делегації у ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 представники Ради Повяту зацікавилися напрямками розвитку в місті робототехніки, впровадженням ІТ-технологій на уроках іноземної мови, природничого циклу. У ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 оглянули спортивний комплекс, який використовують учні та учителі школи для навчальних занять, а місцеві жителі для спортивних тренувань після роботи.  

Гості міста також побували у Свято-Миколаївському соборі та Трьохсвятительському храмі. Відвідали концертні програми в рамках ХІV Міжнародного фольклорного фестивалю «Калинове літо на Дніпрі».