Засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради

30.08.2017, 09:13

29 серпня в малій заліГорішньоплавнівської міської ради відбулося серпневе засідання виконавчого комітету. Засідання вів перший заступник міського голови Олександр Чуприна.

 

Члени виконавчого комітету опрацювали питання гуманітарного та соціального напрямків. Начальник відділу освіти Ірина Шошина доповіла про готовність загальноосвітніх та позашкільних закладів міста до нового 2017-2018 навчального року.Повідомила, що за попередньою мережею навчатимуться 5083 учні. Уперше до школи прийдуть 536 першокласників. З 01 вересня вечірня форма навчання (для 16 учнів) буде здійснюватися на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2. Цьогоріч набазі СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І. Бугаєвської буде сформовано два перших класа за освітніми проектами «Інтелект України» та «На крилах успіху», що реалізуються в межах дослідницько-експериментальної роботи всеукраїнського рівня. СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О. Нижниченка стала однією зі ста пілотних навчальних закладів та із чотирьох шкіл області, які визначені для впровадження нового освітнього стандарту «Нової української школи». Два перших класи цього закладу здійснюватимуть експеримент всеукраїнського рівня з апробації державного стандарту початкової освіти. Із нового навчального року в усіх школах міста запроваджується факультативний курс «Християнська етика». У ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І. Бугаєвської планують ввести курс робототехніки. Другий рік на базі СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім. Л.І. Бугаєвської буде реалізовуватися проект «Старт у професійне майбутнє». У 2017-2018 навчальному році до 10 класу за результатами тестування набрали 20 учнів, в 11 класі продовжать навчання 18 учнів. Усі навчальні заклади міста забезпечені педагогічними кадрами та обов’язковою шкільною документацією. Олександр Чуприна привітав усіх педагогічних працівників з початком нового навчального року, побажав натхнення та нових творчих злетів.

 

Розглянули та погодили проект рішення «Про доповнення списку дітей перших двох років життя із числа малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування з серпня 2017 року».

 

Розглянули блок питань житлово-комунального господарства. Відбулося попереднє обговорення питань щодо встановлення нових тарифів на теплову енергію, послуги з централізованого опалення, гарячого водопостачання; тарифів на послуги централізованого постачання холодної води та послуги  централізованого водовідведення. Відповідні проекти рішень будуть винесені на розгляд виконавчого комітету міської ради на наступне засідання з дотриманням вимог ЗУ «Про доступ до публічної інформації».

 

Розглянули блок питань економічного розвитку, майнових та природних ресурсів, у тому числі питання житла, приватизації та обліку комунального майна. Опрацювали проекти рішень, підготовлені спеціалістами управління архітектури та містобудування.