За підсумками контрольної цільової перевірки

31.08.2017, 15:55

30 cерпня під головуванням першого заступника міського голови Олександра Чуприни відбулася робоча нарада за підсумками контрольної цільової перевірки органів місцевого самоврядування щодо стану готовності місць масового відпочинку населення на водних об’єктах, розташованих на території Полтавської області.

У нараді взяли участь головний інспектор Горішньоплавнівського МС ГУ ДСНС України у Полтавській області Юрій Кононенко, начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці виконкому міської ради Неля Карпець та директор КП «СпецЕко» Сергій Карацюба.

На підставі відомостей перевірки діяльності виконкому Горішньоплавнівської міської ради, складених під час проведення планової цільової перевірки у червні 2017 року, фахівцями виконавчих органів міської ради та КП «СпецЕко» проаналізовано виявлені недоліки та проведено роботу згідно з планом їх усунення.

Так, складено карти-схеми зони відповідальності рятувальних постів із забезпеченням їх вахтовими журналами, мегафонами, позначено зону обслуговування рятувальних постів та забезпечено їх довідниками з номерами телефонів підрозділів екстреної медичної допомоги, правоохоронних органів, аварійно-рятувальних служб, територіальних органів Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, оперативних чергових територіальних органів ГУ ДСНС України у Полтавській області.

За дорученням першого заступника міського голови Олександра Чуприни на даний час спеціалісти КП «СпецЕко» додатково опрацьовують картографічний матеріал спільно з фахівцями управління архітектури та містобудування Горішньоплавнівської міської ради.

Діяльність виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області в частині забезпечення місць масового відпочинку населення на водних об’єктах міста оцінена як «готова».