Вітання народного депутата України Костянтина Жеваго

31.08.2017, 16:42

Шановні педагоги, дорогі діти, батьки!

Від щирого серця вітаю вас із Днем знань!

Цей день є особливим і, безперечно, визначальним для першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на поріг школи. Не менш важливим він також буде для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійну стезю, для випускників середніх спеціальних та вищих навчальних закладів, які втілюватимуть отримані знання в обраній професії.

В усі часи освічена людина користувалася повагою. Навчання - це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити. Упевнений, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні! Нехай дивовижний світ нових знань, незабутні хвилини спілкування з учителями та друзями стануть найяскравішими миттєвостями шкільного життя. Досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними та успішними.

Спасибі і вам, вельмишановні педагоги, за тепло ваших сердець, самовіддану копітку працю. Бо саме ви сприяєте формуванню нових особистостей, від яких залежить майбутнє нашої держави.

 

З повагою народний депутат України Костянтин Жеваго