Огляд мистецьких навчальних закладів та спортивних шкіл міста

1.09.2017, 13:06

31 серпня оглядовою комісією відбулася перевірка стану готовності  позашкільних спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Дитяча музична школа» й «Дитяча художня школа» та дитячих юнацьких спортивних шкіл  № 1 і № 3 міста до 2017-2018 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період за участі заступника міського голови, голови комісії Надії Угнічевої.

Комісією було оглянуто дитячу музичну школу, хід ремонтних робіт у адміністративно-господарчій частині закладу, готовність навчальних кімнат до прийому учнів та проведення занять. Директор школи поінформував членів комісії про придбані у 2017 році інструменти та обладнання для закладу: дошки в теоретичні класи (4 шт.) вартістю 4989,00 грн; фортепіано Yamaha JU 109PW (1 шт.) вартістю близько 120 тис. грн; баян TULA (БН-39) (1 шт.) вартістю понад 29 тис. грн; кондиціонери Leberg LBS (3шт.) вартістю 25 тис. грн; кулер для води (1 шт.) вартістю 5 тис. грн; системний блок (1 шт.) вартістю 9,3 тис. грн.

У дитячій художній школі оглянули клас комп’ютерної графіки і дизайну, куди було придбано нові меблі – столи (7,5 тис. грн) та різнокольорові стільчики (2 тис. грн), клас історії мистецтв. Обговорили питання облаштування допоміжних кімнат для збереження навчального обладнання. Директор закладу Ольга Чередніченко доповіла про хід робіт з проведення капітального ремонту балкону та навчального класу, кошти на який виділено з міського бюджету (понад 126 тис. грн).

У ДЮСШ №1 (директор Віктор Чирочка) оглянули дворове футбольне поле, приміщення школи боксу, тенісні корти, спортивну залу з футболу, відвідали заняття з дзюдо. Обговорили питання встановлення трибун для глядачів, порушили питання техніки безпеки дітей і тренерів.

Під час огляду ДЮСШ №3 з директором Анатолієм Шафоростовим обговорили питання облаштування спортивної зали для зимових занять. Оглянули спортивні зали, тренерські кімнати, туалети й душові, адміністративні кімнати, ангар для збереження спортивного інвентарю.

Членами комісії ретельно перевірено дотримання санітарних норм, перевірено виконання попередніх приписів з охорони праці та техніки безпеки, протипожежної безпеки.