Вікторина з історії та географії Івановської області

6.04.2010, 15:16

Черговим заходом у вирішенні завдань щодо виховання майбутніх громадян світу без кордонів стало нагородження міським головою С.А. Супруном переможців міської вікторини з історії та культури Івановської області Російської Федерації. Захід відбувся 1 квітня в малій залі міськвиконкому. На ньому були присутні представники керівництва міста, відділу у справах сім’ї та молоді міськвиконкому, педагогічних колективів ЗОШ міста, учні- учасники вікторини, батьки, громадськість Комсомольська.

Керівництво міста завжди підтримує учнівську молодь у прагненні мати більше знань про найближчих сусідів. Навчити наших дітей жити в нинішньому непростому світі в мирі, дружбі і злагоді з різними народами землі, навчити їх цінувати, шанувати культурні та духовні надбання як свого народу, так і інших народів – одне з головних завдань сучасних політиків різного рівня заради майбутнього української держави, рідного міста зокрема.
Вікторина з історії та культури Івановської області Російської Федерації проходила з 26 лютого по 26 березня в рамках проектів «Світ без кордонів»(керівник Л.М.Дереча) та «Слов’янський союз дитячої дипломатії»(керівник Н.М. Оверченко). На конкурс було представлено 25 робіт. За підсумками журі третє місце зайняла робота Наталії Захарченко, учениці 9 класу гімназії імені Нижниченка, друге місце отримав учень 9 класу ЗОШ №1 Іван Возняк, перше місце виборола учениця 8 класу НВК імені Бугаєвської Діана Кучерява. Гран-прі здобула робота учня 8 класу ЗОШ №4 Михайла Заводовського. Переможці вікторини були нагороджені дипломами та подарунками. Приватний підприємець Юрій Локтіонов усім учасникам конкурсу вручив сувеніри від компанії мобільного зв’язку «Білайн».