Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Надія» відзначив річницю

1.09.2017, 16:58

01 вересня Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Надія» відзначив свій перший ювілей з дня заснування. З нагоди річниці у закладі для дітей та їх батьків було організовано святкові заходи.

Із привітаннями та подарунками у Центр завітали почесні гості: перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Надія Угнічева, начальник служби у справах дітей, сім'ї та молодіжної політики виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Лариса Василенко, начальник відділу у справах сім'ї та молоді Тетяна Оробченко, головний спеціаліст відділу освіти Любов Павленко, дитячий психоневролог Надія Новікова, заступник директора ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 Юлія Кобзар, позаштатний міський педіатр Максим Коломієць.

 

Олександр Чуприна, Надія Угнічева, Лариса Василенко привітали дітей, батьків та працівників Центру з ювілейною датою, відзначили значущу роль закладу в житті міста, подякували за сумлінну працю, пообіцяли підтримку нових конструктивних ініціатив, побажали усім здоров’я, терпіння, натхнення, гармонії та душевного спокою. З нагоди свята представники органів місцевого самоврядування подарували дітям іменинний торт.

Вихованці Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Надія» презентували гостям чудову концертну програму, вручили на згадку про ювілей кольорові листівки, виготовлені власноруч. Гарний настрій подарували  усім присутнім вихованці театральної студії «Фантазія» (керівник – Наталья Сінельник). Гості переглянули фотографії та відео-ролики про життя та діяльність закладу. Кожен учасник свята отримав кольорову паперову долоньку – символ надії, добра, взаємодопомоги, яку власноруч наклеїв поряд із емблемою Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Надія». По завершенню свята на дітей чекала цікава розважально-ігрова програма та солодкий стіл.

Директор Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Надія» Світлана Кліменкова подякувала органам місцевого самоврядування за підтримку та розуміння, батькам – за тісну співпрацю, дітям – за посмішки та тепло. Світлана Кліменкова зазначила, що за рік роботи заклад змінив напрям діяльності, став більш функціональним та багатовекторним. Успішно працює відділення швидкого улаштування та соціально-психологічної реабілітації дітей віком до 18 років з перебуванням їх у Центрі до 9 місяців на рік. Для підтримки родин у закладі засновано батьківський клуб. Наголосила, що головною метою закладу є надання допомоги з соціальної адаптації дітей з особливими потребами та дітей, які потрапили у складні життєві умови. Центр «Надія» є джерелом добра, тепла, світла, надії та дитячого сміху.