Святковий День знань у художній школі

4.09.2017, 13:19

У День знань у позашкільному спеціалізованому мистецькому навчальному закладі «Дитяча художня школа» відбулася святкова лінійка для юних художників нашого міста. Творча родина художньої школи зібралася у затишній виставковій залі, де розміщені роботи випускників 2016-2017 навчального року.


Директор мистецького закладу Ольга Чередніченко привітала учнів з початком нового навчального року, побажала кожному натхнення, творчості, подякувала органам місцевого самоврядування за постійну дієву допомогу в питаннях організації навчального процесу.


З побажаннями цікавих і захоплюючих годин навчання у Країні мистецтва до юних художників звернулася заступник міського голови Надія Угнічева. Вона зичила кожному здобути нові знання з графіки й живопису, історії мистецтв і комп’ютерної графіки, скульптури й композиції. «Творчих вам злетів, креативних ідей, здійснення мрій і задумів, миру на нашій рідній землі»,  – сказала Надія Угнічева.


Вітання адресувала вихованцям ПСМНЗ «Дитяча художня школа» начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська.


Після урочистої лінійки діти пройшли в навчальні класи на зустріч із своїми викладачами.


Тож успішного творчого навчального року вам, юні художники!