Відбулося засідання виконавчого комітету

5.09.2017, 16:57

На тижні відбулося засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради, яке провів міський голова Дмитро Биков. 

Розглянули питання «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області від 21.11.2016р. № 591 «Про організацію громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру у 2017 році». Заступник директора Горішньоплавнівської міської філії Полтавського обласного центу зайнятості Світлана Власенко доповіла про те, що відбулася реорганізація шляхом приєднання Горішньоплавнівського міського центру зайнятості до Полтавського обласного центру зайнятості зі збереженням усіх прав та обов’язків.

Виконавчий комітет прийняв рішення щодо рекомендації підприємствам, установам, організаціям усіх форм власності та іншим роботодавцям, що здійснюють господарську діяльність на території міста та потребують залучення додаткової робочої сили на виконання громадських та інших робіт тимчасового характеру, узяти участь в організації та проведенні громадських та інших робіт тимчасового характеру за визначеними видами шляхом укладання договорів з виконавчим комітетом Горішньоплавнівської міської ради, Горішньоплавнівською міською філією Полтавського обласного центру зайнятості за поданням інформації про потребу в робочій силі для укомплектування тимчасових робочих місць. Також надано дозвіл на укладання договорів Горішньоплавнівській міській філії Полтавського обласного центру зайнятості з іншими підприємствами, установами, організаціями, де будуть створені відповідні умови для організації та проведення громадських робіт за рахунок коштів підприємства.

Також розглянули питання: «Про встановлення тарифів КВП «Теплоенерго» м. Горішні Плавні» і «Про встановлення тарифів КП «ВУ ВКГ» Горішньоплавнівської міської ради».

Директор ДЖКГ Петро Василюк прокоментував, що у 2017 році згідно з постановами Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) № 307; № 308 від 22.03.2017 на органи місцевого самоврядування покладено функцію з встановлення тарифів на послуги тепло-, водопостачання та водовідведення. Тарифи на комунальні послуги згідно з повним переліком складових не переглядалися для КВП «Теплоенерго» з 2008 року, для ВУВКГ - з 2010 року.  Стрімке зростання вартості енергоносіїв, мінімальної заробітної плати змушує з метою стабілізації роботи комунальних підприємств міста переглянути тарифи минулих років та обґрунтувати нову тарифну політику.     

У ході тривалого обговорення рішенням виконавчого комітету з 01 жовтня встановлено тарифи КВП «Теплоенерго» м. Горішні Плавні на теплову енергію та послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання:

для потреб населення – на теплову енергію за 1 Гкал без врахування ПДВ 1259,05 грн (15,5 % зростання); на послугу з централізованого опалення за 1 Гкал згідно з показниками приладів обліку з врахуванням ПДВ 1533,41 грн (16,5 % зростання); на послугу з централізованого постачання гарячої води без підключення до рукосушильника за 1 м³ з врахуванням ПДВ  82,18 грн (17,1 % зростання);  на послугу з централізованого постачання гарячої води з підключенням до рукосушильника за 1 м³ з врахуванням ПДВ 88,98 грн (17,4 % зростання);

для потреб бюджетних установ та організацій – на теплову енергію за 1 Гкал без врахування ПДВ 1716,15 грн   (49,0 % зростання); 

для потреб інших споживачів – на теплову енергію за 1 Гкал без врахування ПДВ 1747,61 грн  (17,8 % зростання).

З 01 жовтня встановлено тарифи для КП «ВУ ВКГ» Горішньоплавнівської міської ради на послуги централізованого постачання холодної води та водовідведення:

для потреб населення – за 1 м³ води з урахуванням ПДВ 9,88 грн (14,2 % зростання); за 1 м³ стоків з урахуванням ПДВ 12,54 грн (44,8 % зростання);

для потреб бюджетних установ, організацій та інших споживачів –  за 1 м³ води з урахуванням ПДВ 11,51 грн (48,5 % зростання); за 1 м³ стоків з урахуванням ПДВ 14,62 грн (88,4 % зростання).