Апаратна нарада

12.09.2017, 09:31

11 вересня у ході апаратної наради міського голови розглянуто ряд актуальних питань життєдіяльності Горішніх Плавнів.

Очільник міста Дмитро Биков вручив відзнаки містянам, які з поважних причин не були присутні на загальноміських урочистостях з нагоди Дня Незалежності України. Почесною грамотою Полтавської обласної ради нагороджено  головного технолога НВП «Фероліт» Валентина Підсадного. Подяку міського голови оголошено заступнику начальника бюджетного відділу фінансового управління Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Аллі Чуприні, лікарю-стоматологу-ортопеду Горішньоплавнівської міської стоматологічної поліклініки Володимиру Анхімову.З нагоди Дня підприємця Подяку вручено власниці кав’ярень «Raffinade» Катерині Десятерик.

Міський голова привітав Олександра Остапенка з призначенням на посаду начальника Горішньоплавнівського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, побажав успіхів на професійній ниві.

Дмитро Биков повідомив, що за результатами роботи з ПАТ «Кременчукгаз» минулого тижня у четвер КВП «Теплоенерго» відновлено газопостачання. У п’ятницю підприємство розпочало подачу гарячої води. Сьогодні ведуться локальні ремонти мереж водопостачання, що постраждали через вимушене її припинення, та налагодження подачі гарячої води споживачам.

На усунення слабких місць,  виявлених у ході  минулого опалювального періоду, з міського бюджету виділено близько 1 млн грн. Міський голова доповів про хід підготовки міста до нового опалювального сезону, реалізацію енергоощадних заходів. Встановлено підмішуючі насоси на підвищувальних насосних станціях у будинку №22 по вулиці Конституції; будинку №5 та будинку №15 по вулиці Молодіжній. Проведено реконструкцію індивідуальних теплових пунктів для автоматизації регулювання гарячої води по вулиці Портовій, 1 та вулиці Портовій, 3. Завершено реконструкцію надземної мережі теплопостачання з ізоляцією трубопроводу по вулиці Конституції, 42. Триває реконструкція мережі гарячого водопостачання з використанням полімерних труб по вулиці Конституції, 46. Ведуться роботи зі встановлення лічильників тепла на КНС ВУВКГ на вулицях Портовій, Молодіжній, встановлення підмішуючих насосів на центральних теплових пунктах № 5 та № 6.

Дмитро Биков привітав нашу спортсменку Ірину Середницьку, яка у легкоатлетичному марафоні в Харкові пробігла дистанцію 42 км 195 м за 3 години 40 хвилин 59 секунд. Її результат став першим в своїй віковій категорії та третім у загальному заліку. Спортсмен з веслування на байдарках та каное Ігор Амельченя на командному чемпіонаті України завоював три золотих медалі на дистанціях 200 м, 500 м, 1000 м й виконав норматив майстра спорту. Міський голова також відзначив спортсмена з парусного спорту Германа Музичко, який на чемпіонаті світу серед юніорів в Угорщині, зайняв 7 місце у своїй віковій категорії, 33 місце в загальному заліку. Спортсмен дебютував на чемпіонаті на яхті «Фінн», нещодавно придбаній за кошти міського бюджету.   

Головний спеціаліст відділу культури, спорту і туризму Марина Сидорчук анонсувала культурно-мистецькі заходи, що відбудуться в місті найближчим часом. 23 вересня в рамках програми «Клуб вихідного дня» Палац культури і творчості запрошує містян у міський парк культури і відпочинку на концерт. 28 вересня міська бібліотека для дорослих відзначить 50-річний ювілей. 29 вересня у місті Горішні Плавні відбудуться урочисті заходи з нагоди Дня визволення Полтавщини від фашистських загарбників.