Зустріч міського голови зі спортивною елітою міста

12.09.2017, 09:38

08 вересня з нагоди Дня фізичної культури та спорту в малій залі Горішньоплавнівської міської ради відбулася зустріч міського голови, голови відділення НОК України Дмитра Бикова з кращими спортсменами та ведучими тренерами міста.

 

На заході були присутні перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступники міського голови Надія Угнічева та Юрій Муха, керуючий справами виконкому Світлана Калашнік, завідувач сектору фізичної культури і спорту Ольга Карпенко, працівники галузі фізичної культури і спорту, ЗМІ. Захід також відвідали майстри спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное Дмитро Янчук,  Тарас Міщук, які у 2016 році вибороли бронзову медаль на XXXI Літніх Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро, майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каноє Павло Алтухов, який посів на Олімпіаді 4 місце.

 

Зустріч пройшла в дружній атмосфері неформального спілкування: обговорили плани, можливості розвитку галузі спорту та підтримки успішних спортсменів міста, визначилися з основними завданнями на майбутнє.

 

З нагоди професійного свята міський голова Дмитро Биков привітав усіх присутніх із Днем фізичної культури та спорту, відзначив спортивні досягнення Горішніх Плавнів на змаганнях обласного, державного та міжнародного рівнів. Побажав високих спортивних результатів, міцного здоров’я, удачі, пообіцяв підтримку всіх конструктивних пропозицій.

 

Виконавчий директор відділення НОК України в м. Горішні Плавні Микола Шишліков презентував першу книгу із серії «Олімпійська спадщина України», видану Національним олімпійським комітетом України. Авторка видання Марія Булатова знайомить із досягненнями українських атлетів на Олімпійських іграх, починаючи з ігор у Гельсінкі у 1952 році й до ігор у Ріо-де-Жанейро у 2016 році. З нагоди свята вручив книгу міському голові, відзначив пам’ятним подарунком срібну та бронзову призерку чемпіонатів України серед молоді з дзюдо, волонтерку спортивно-масового заходу для дітей «Олімпійське лелеченя» Анастасію Мельник.