Урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту

12.09.2017, 09:52

08 вересня в малій залі Палацу культури і творчості відбулися урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

 

Зібралася спортивна спільнота Горішніх Плавнів: працівники галузі, спортсмени, тренери, ветерани спорту, почесні гості, ЗМІ. Привітати усіх зі святом завітали міський голова Дмитро Биков, заступник міського голови Надія Угнічева, заступник міського голови Юрій Муха.

 

У своїй вітальній промові очільник міста зазначив, що українські спортсмени, які  досягають видатних результатів - стають легендами спорту. Вони славлять нашу країну в світі. Вихованці наших міських спортивних закладів є гордістю міста. Минулого року майстри спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное Дмитро Янчук,  Тарас Міщук вибороли бронзову медаль на XXXI Літніх Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро. На Полтавщині ця медаль стала першою олімпійською нагородою за останні 36 років. Міський голова побажав усім здоров’я, спортивного завзяття, успіхів та визначних результатів. 

 

Міський голова Дмитро Биков за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток спорту та у вихованні молоді міста, підготовку спортсменів високого рівня та з нагоди Дня фізичної культури і спорту відзначив Подякою найкращих тренерів Горішніх Плавнів: Євгенія Безпалька – тренера-викладача з кульової стрільби ДЮСШ №1; Миколу Мацапуру – тренера-викладача з веслування на байдарках і каное, президента веслувального клубу «Гірник»; Віктора Недбайла – тренера-викладача  з кульової стрільби ДЮСШ №1; Віктора Чирочку – тренера-викладача з боксу, директора ДЮСШ №1.

 

Подякою міського голови також відзначено кращих спортсменів: Дмитра Янчука – заслуженого майстра спорту України, призера чемпіонату Європи 2017 року, спортсмена веслувального клубу «Гірник»; Тараса Міщука – заслуженого майстра спорту України, призера чемпіонату Європи 2017 року, спортсмена веслувального клубу «Гірник»; Павла Алтухова – майстра спорту міжнародного класу, чемпіона України, Європи та світу 2017 року з веслування на байдарках і каное серед молоді до 23 років, спортсмена веслувального клубу «Гірник»; Максима Городинця – майстра спорту України, чемпіона світу серед юніорів та призера чемпіонату Європи 2017 року, вихованця ДЮСШ №1; Євгенія Павловського – майстра спорту України, переможця міжнародних турнірів класу «А» 2017 року, спортсмена відділення боксу ДЮСШ №1.

 

З нагоди Дня фізичної культури і спорту за вагомий внесок у розвиток не олімпійського спорту в місті, високі спортивні досягнення спортсменами на змаганнях державного і міжнародного рівнів оголошено Подяку міського голови громадській організації «Драгонком» м. Горішні Плавні.

 

Привітав усіх зі святом бронзовий призер Олімпійських ігор 2016 року Дмитро Янчук, побажав присутнім спортивного духу, визначних перемог та щоб прапор України частіше піднімався на міжнародних змаганнях.

 

Прозвучали вітання з професійним святом від завідувача сектору фізичної культури і спорту Ольги Карпенко, виконавчого директора відділення НОК України в м. Горішні Плавні Миколи Шишлікова, які висловили вдячність  тренерам та спортсменам за сумлінну працю, закликали юнь міста до здорового способу життя. Вручили найкращим Грамоти відділу культури, спорту і туризму.

 

До вітань з нагоди професійного свята приєдналися представники міського відділу освіти (головний спеціаліст відділу Павло Хохуля, голова профспілкового комітету Світлана Василенко) та управління охорони здоров’я (заступник начальника управління Віктор Дудник). Найкращі вчителі фізкультури були відзначені Грамотами відділу освіти Горішньоплавнівської міської ради.

 

Яскраві та незабутні враження присутнім подарували творчі дитячі колективи Палацу культури і творчості.