Засідання постійних комісій

13.09.2017, 08:16

Депутати Горішньоплавнівської міської ради завершили роботу в постійних комісіях над проектами рішень, що виносяться на пленарне засідання у вересні. 

 

07 вересня 2017 року відбулося засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації, де розглянули проекти рішень про відчуження майна, яке перебуває на балансі КП «СпецЕко»; про затвердження розміру статутних капіталів та нової редакції статутів КП «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт», КП «СпецЕко», КП «Міськсвітло».

 

Цього ж дня над проектами рішень профільного характеру працювала постійна комісія з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я, законності та правопорядку.

 

Члени постійної комісії з питань архітектури, будівництва та земельних ресурсів за головування голови комісії Артема Гаврилюка 11 вересня у малій залі міської ради розглянули 6 проектів рішень щодо поновлення прав користування земельними ділянками, 15 проектів рішень, підготовлені фахівцями управління архітектури і містобудування. Опрацювали протокольне доручення 26 сесії міської ради.

 

12 вересня відповідно до порядку денного відбулося засідання постійної комісії з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та екології, де члени комісії розглянули питання:


  1. Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства  міста Горішні Плавні на 2017 рік.
  2. Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті Горішні Плавні на 2016-2020 роки.
  3. Про прийом-передачу витрат до статутного капіталу КП «СпецЕко».

 

У вівторок також пройшло засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики. У ході роботи депутати Горішньоплавнівської міської ради опрацювали 12 проектів рішень. У ході роботи розглянуто питання про внесення змін до показників міського бюджету на 2017 рік; надання дозволу на отримання кредитних коштів; внесення змін до міської «Програми з відзначення державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат, нагородження осіб, які зробили вагомий внесок у розвиток міста Комсомольська, реалізації інформаційної політики Комсомольської міської ради Полтавської області, здійснення представницьких та інших видатків на 2016 – 2020 роки». Обговорили зміст та заходи міської цільової програми «Партиципаторне бюджетування (Бюджет участі) у м. Горішні Плавні на 2017-2020 роки». Опрацювали Положення про бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) міста Горішні Плавні та параметри Бюджету участі міста Горішні Плавні на 2018 рік, прогнозні обсяги на 2019-2020 роки. Члени комісії також розглянули житлові питання та питання про фінансову підтримку комунальних підприємств.