Про хід виконання капітальних ремонтів в закладах освіти

13.09.2017, 13:39

У ході апаратної наради, що пройшла 11.09.2017, міський голова Дмитро Биков прокоментував хід виконання капітальних ремонтів в закладах освіти.

Дитячими садочками та школами тільки на капітальні ремонти освоєно близько 5 млн грн. За кошти міського бюджету в ДНЗ «Горобинка» завершено капітальний ремонт харчоблока, 3 санвузлів та кухонних кімнат; у ДНЗ «Золота рибка» - 2 санвузлів та кухонних кімнат, продовжується ремонт ще 2 туалетних та кухонних кімнат. У ДНЗ «Сонечко» виконано ремонт харчоблоку та 2 санвузлів. У ДНЗ «Чебурашка» відремонтовано 4 санвузли, продовжуються ремонти ще 2 санвузлів. У ДНЗ «Дзвіночок» - на стадії завершення капітальний ремонт павільйонів. У ДНЗ «Казка», ДНЗ «Росинка» виконано капремонт харчоблоків та 2 санвузлів у кожному дитячому садочку. У ДНЗ «Попелюшка» завершено капремонт новоствореної групи «Краплинка», спортивної зали, на 85% виконано капітальний ремонт покрівлі.

У ЗОШ І-ІІІ ступені № 1 на 90 % виконано капітальний ремонт системи опалення з утепленням труб та улаштуванням запірної арматури. У ЗОШ І-ІІІ ступені № 2 кошти виділено на капітальний ремонт огорожі, санвузлів на І поверсі школи. Завершено капремонт магістрального трубопроводу опалення ІІІ корпусу та трубопроводу холодної води у СЗОШ І-ІІІ ступенів № 3. У цій же школі на 90% виконано капітальний ремонт санвузлів з урахуванням потреб дітей з особливими потребами. У СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 відремонтовано покрівлю. У ДЮСШ № 2 завершено капремонт фойє плавального басейну «Нептун».