Про результати оздоровлення дітей у ДСОЦ «Горизонт»

14.09.2017, 09:44

На апаратній нараді міського голови директор ДСОЦ «Горизонт» Наталія Мартинович доповіла про результати літнього оздоровчого періоду в Центрі.

Зазначила, що у «Горизонті» упродовж літнього періоду оздоровлено 1915 дітей, з них 1677 дітей з Полтавської області, 1443 дитини з Горішніх Плавнів. Упродовж літнього періоду в Центрі відбулося 4 профільні табірні зміни: «Ключ до успіху», «Острів героїв», «Країна фантазій - Задзеркалля», «Сучасні горизонти». 225 родин з Горішніх Плавнів скористалися програмою часткового відшкодування вартості путівки у сумі 3554 грн (1777 грн – з міського бюджету, 1777 грн – з обласного бюджету).   

Наталія Мартинович повідомила, що у травні 2017 року за кошти міського бюджету (6,5 млн грн) в Центрі здано в експлуатацію нову систему водовідведення з біологічною очисткою каналізаційних вод, яка складається з 7 локальних систем.

Завершено реконструкцію сучасного спортивного комплексу, що включає майданчики зі штучним покриттям для міні-футболу, баскетболу, волейболу. Вартість проекту - 1,7 млн грн, кошти виділено з міського бюджету.

Відповідно до міської програми за кошти міського бюджету виконано благоустрій та озеленення території закладу на 108 тис. грн.

На капітальний ремонт актової зали з міського бюджету виділено 400 тис. грн. Ремонт планують розпочати у вересні 2017 року.  

На благоустрій території, облаштування пляжу, ревізію та ремонт системи зовнішнього освітлення, придбання нового технологічного обладнання для харчоблоку витрачено 256 тис. грн підприємств компанії FERREXPO. Благодійним фондом «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» на придбання путівок для дітей пільгових категорій витрачено 275 тис. грн.

Виконано поточні ремонти у всіх спальних корпусах закладу, капітальні ремонти туалетної та душової кімнати в їдальні, закуплено меблі, посуд, спортивний інвентар, інше. Загальні витрати підприємства склали більше 800 тис. грн.  

Директор ДСОЦ «Горизонт» відзначила, що літній оздоровчий період 2017 року проведено успішно, висловила вдячність Горішньоплавнівській міській раді на чолі з міським головою Дмитром Биковим, ПрАТ «Полтавський ГЗК», ТОВ «Єристівський ГЗК», ТОВ «Біланівський ГЗК» за фінансову підтримку закладу та створення належних умов для відпочинку та оздоровлення дітей.