У Горішніх Плавнях стартувала програма з теплозбереження у будинках малосімейного типу

14.09.2017, 10:02

У ході брифінгу міський голова Дмитро Биков повідомив ЗМІ про старт нової міської програми з теплозбереження у будинках малосімейного типу. Заходи з утеплення та енергозбереження будуть проведені в будинках у місцях загального користування. Програму започатковано з метою енергозаощадження, зменшення фінансового навантаження на мешканців, покращення умов їх проживання.

Очільник Горішніх Плавнів зазначив: «Зважаючи на те, що в таких будинках проживають здебільшого пенсіонери, молодь та малозабезпечені городяни, питання зменшення енерговитрат взято на особливий контроль».

За кошти міського бюджету будуть відремонтовані балкони та аварійні виходи, замінені двері та вікна у місцях загального користування на нові енергозберігаючі. За рахунок заходів з теплозбереження вдасться зменшити втрати тепла через старі та негерметичні вікна й двері, вартість за які розподілялася на усіх мешканців будинку. Впровадження заходів з енергозбереження сприятиме скороченню заборгованості мешканців цих будинків за комунальні послуги перед надавачами послуг.  

Дмитро Биков поінформував, що у 2017 році з міського бюджету на реалізацію І етапу Програми виділено 652 тис. грн. Заходи, направлені на енергозбереження в місцях загального користування, планують виконати відповідно до дефектних актів у 5 будинках за адресами: вул. Портова, 3 (41 тис. грн); вул. Портова, 5 (217 тис. грн), вул. Добровольського, 8 (95 тис. грн); вул. Добровольського, 28 (71 тис. грн); вул. Героїв Дніпра, 13 (228 тис. грн).       

Міський голова зазначив, що Програму буде продовжено у 2018 році.