Про виконання робіт з облаштування тротуарною плиткою території, що знаходиться вздовж міського ринку

18.09.2017, 08:43

15 вересня у ході виїзної наради міський голова Дмитро Биков відвідав один з об’єктів капітального будівництва міста, де ознайомився з виконанням І етапу робіт з облаштування сучасною тротуарною плиткою території, що знаходиться вздовж міського ринку.

Дмитро Биков повідомив, що благоустрій даної території забезпечить належний комфорт для містян та гостей Горішніх Плавнів. І етап проекту передбачає облаштування території площею 2 тис. кв. м кольоровою тротуарною плиткою з урахуванням велодоріжки. У планах облаштування зручних парковок та озеленення.

Міський голова зауважив, що на виконання робіт з міського бюджету виділено 900 тис. грн. Відзначив участь у співфінансуванні проекту підприємця Ігоря Сороки, який направив кошти (130 тис. грн) на облаштування території, прилеглої до ринку. Висловив вдячність підприємцю за участь у реалізації проекту. 

Наголосив, що соціально відповідальний бізнес запрошується до співпраці з органами місцевого самоврядування над проектами з благоустрою міста на умовах співфінансування. Тільки спільними зусиллями можна зробити місто охайнішим та привабливішим.  

Благоустрій території між ринком та проспектом Героїв Дніпра планується  продовжити у 2018 році.