ХІІІ Український муніципальний форум

19.09.2017, 14:37

18-20 вересня в місті Одесі відбувається ХІІІ Український муніципальний форум, у роботі якого від міста Горішні Плавні участь бере керуючий справами виконкому Світлана Калашнік.

Український муніципальний форум - традиційний щорічний захід, який є майданчиком для обговорення питань та вироблення спільної позиції органів державної влади та Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, розв’язання конкретних проблем забезпечення життєдіяльності територіальних громад.

На Форумі присутні близько 300 учасників, серед яких: голови громад-членів АМУ, представники парламенту, уряду та профільних міністерств, а також проектів міжнародної технічної допомоги – партнерів АМУ, експертного середовища, ЗМІ. 

У програмі Форуму:

18 вересня – День Діалогу з органами державної влади. У ході діалогу учасники форуму обговорили здобутки, проблеми і виклики реформи децентралізації, питання бюджетного та ресурсного забезпечення громад в 2017-2018 роках, а також секторальні реформи у сферах освіти, охорони здоров'я та соціального захисту.

19 вересня – День відкритого врядування та економічного розвитку міст – планують опрацювати питання відкритості місцевого самоврядування, впровадження інновацій для стимулювання регіонального та місцевого розвитку в Україні.

20 вересня – День енергоефективності, уході якого планується обговорити питання енергоефективності, проблеми реформування ЖКГ, співпраці ОСББ з органами місцевого самоврядування.

 

 

За матеріалами http://auc.org.ua