Засідання виконавчого комітету

27.09.2017, 11:24

26 вересня за головування міського голови Дмитра Бикова в малій залі Горішньоплавнівської міської ради пройшло чергове засідання виконавчого комітету.

 

Міський голова вручив диплом переможця міського конкурсу на кращий благоустрій комерційних об’єктів представнику колективу НВП «ФЕРОЛІТ» завідуючій комплексу громадського харчування «КАСКАД» Галині Палагнюк за оформлення закладу ресторанного господарства.

 

Члени виконавчого комітету опрацювали питання гуманітарного та соціального напрямків. Начальник відділу освіти Ірина Шошина доповіла про готовність дошкільних навчальних закладів міста до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 навчального року. Зазначила, що усі ДНЗ міста готові до роботи в осінньо-зимовий період. До початку навчального року в ДНЗ міста за кошти міського бюджету проведено ремонтні роботи на загальну суму 5,5 млн грн:

 • ДНЗ «Дзвіночок» - капітальний ремонт туалетних кімнат 4-х груп, кухонного блоку 1 групи, одного ігрового павільйону та поточний ремонт покрівлі закладу  (653 тис. грн);
 • ДНЗ «Сонечко» - капітальний ремонт харчоблоку, туалетних кімнат 2-х груп (641 тис. грн);
 • ДНЗ «Дюймовочка» - капітальний ремонт туалетних кімнат і кухонних блоків 4-х груп (454 тис. грн);
 • ДНЗ «Росинка» - капітальний ремонт харчоблоку, туалетних кімнат 2-х груп (689 тис. грн);
 • ДНЗ «Чебурашка» - капітальний ремонт туалетних кімнат і кухонних блоків 6-ти груп (594 тис. грн);
 • ДНЗ «Горобинка» – капітальний ремонт харчоблоку, туалетних кімнат і кухонних блоків 4-х груп, поточний ремонт покрівлі закладу (438 тис. грн);
 • ДНЗ «Попелюшка» - капітальний ремонт покрівлі закладу, однієї відновленої групи, туалетної кімнати і кухонного блоку 1-єї  групи, спортивної зали та LEGO-студії. Тривають підготовчі роботи до капітального ремонту 1-го ігрового павільйону (1 млн грн);
 • ДНЗ «Золота рибка» – капітальний ремонт туалетних кімнат і кухонних блоків 4-х груп (287 тис. грн);
 • ДНЗ «Казка» - капітальний ремонт покрівлі закладу, харчоблоку, туалетних кімнат 2-х груп  та  кухонних блоків 5-ти  груп (718 тис. грн).

 

На  1,9 млн грн бюджетних коштів у всіх ДНЗ поновлено матраци, ковдри, подушки, постільні комплекти, меблі, посуд, придбані іграшки, методичні посібники, миючі та пральні засоби, будівельні товари, холодильне та електрообладнання в харчоблоки та інше.

 

Завершується підготовка закладів до нового опалювального періоду. Усі ДНЗ у Горішніх Плавнях облаштовано енергозберігаючими вікнами й вхідними дверями. У 7 ДНЗ міста системи теплопостачання готові до опалювального періоду. У ДНЗ «Сонечко» та ДНЗ «Дюймовочка» завершуються капітальні ремонти систем опалення.

У повному обсязі забезпечується пільгове харчування (310 дітей): діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування,  діти з особливими освітніми потребами в спеціалізованому ДНЗ «Казка», діти з інвалідністю, діти, батьки яких беруть безпосередню участь в АТО, діти з малозабезпечених сімей, а також 50% знижка для дітей із багатодітних сімей.

 

Начальник відділу освіти поінформувала, що у ДНЗ міста записано 2241 дитина, укомплектовано 110 груп: 30 груп ясельного віку; 77 груп садового віку; 2 перших класи в 2-х ДНЗ («Дзвіночок», «Росинка»); 1 підготовчий клас інтенсивної педагогічної корекції в ДНЗ «Казка». Ірина Шошина зазначила, що  потреби територіальної громади на місця в ДНЗ задовольняються в повному обсязі. Додатково відновлено роботу однієї групи в ДНЗ «Попелюшка». Черги на влаштування дітей до ДНЗ немає. Члени виконавчого комітету інформацію про результати огляду готовності дошкільних навчальних закладів міста до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 навчального року взяли до відома.

 

Затвердили фактичну мережу ЗНЗ на 2017/2018 навчальний рік, режим дня для учнів  перших класів та профілі навчання у школах міста:

 • ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 - універсальний, українська філологія;
 • ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 – універсальний, математичний;
 • СЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім. В.О.Нижниченка - правовий, історичний, філологічний;
 • СЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 - філологічний;
 • СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім. Л.І.Бугаєвської - математичний, технологічний;
 • ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 - універсальний;
 • Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів - універсальний.

 

Заслухали звіт начальника відділу культури, спорту і туризму Ірини Зеленської про готовність ПСМНЗ «Дитяча музична школа» та ПСМНЗ «Дитяча художня школа» до нового 2017-2018 навчального року. Ірина Зеленська повідомила, що з 01 вересня 2017 року дитячу художню школу відвідують 112 учнів, а дитячу музичну школу - 320 учнів. Набір вихованців триватиме упродовж навчального року. У 2017 році для потреб художньої школи за бюджетні кошти придбано: мультимедійний комплект (35 тис. грн), кондиціонер (12 тис. грн), холодильник (6,6 тис. грн), меблі для комп’ютерного класу (23,6 тис. грн) та виділено 132 тис. грн на капітальний ремонт навчального класу й балкону. У музичну школу міста придбано 4 дошки в теоретичні класи (5 тис. грн), фортепіано Yamaha, баян TULA (149 тис. грн), 3 кондиціонери (25 тис. грн), та виділено 650 тис. грн на капітальний ремонт частини приміщення закладу. Начальника відділу культури, спорту і туризму відзначила, що розмір батьківської плати в художній (70 грн) та музичній (від 30 до 80 грн) школах міста - найнижчий у Полтавській області, а учні пільгових категорій (82 дитини) на 100% звільнені від плати за навчання.

 

Розглянули проект рішення «Про готовність ДЮСШ міста до нового 2017-2018 навчального року» та взяли інформацію до відома. За інформацією відділу культури, спорту і туризму в ДЮСШ міста № 1 та № 3 для 703 юних спортсменів заняття проводять 25 тренерів-викладачів. З кожного виду спорту розроблено програму. Усі спортивні споруди ДЮСШ готові до початку нового навчального року.

 

У ході засідання виконавчий комітет опрацював  проект рішення «Про стан готовності житлово-комунального господарства міста до початку опалювального періоду 2017-2018 років». Валерій Гирявець, начальник відділу благоустрою та житла, поінформував, що загалом житлово-комунальні підприємства міста забезпечили необхідний рівень підготовки житлового фонду, об’єктів соціально-культурного призначення, споруд і об’єктів  до роботи в опалювальний період 2017-2018 років.

 

Директор КЖЕП № 3 Сергій Люлька прозвітував про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 2016 рік та за І півріччя 2017 року.

 

У ході засідання розглянули та погодили проекти рішень служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики, питання житлово-комунального господарства, економічного розвитку, майнових та природних ресурсів, архітектури і містобудування, житлові питання.