Вітання працівників освіти нашого міста

29.09.2017, 08:30

З нагоди Дня працівників освіти 27 вересня у великій залі міського Палацу культури і творчості відбулися урочисті заходи.

Привітати освітянську громаду із професійним святом завітали народний депутат України Костянтин Жеваго, міський голова Дмитро Биков, заступник міського голови Надія Угнічева.

Вітаючи освітян зі святом, міський голова Дмитро Биков наголосив, що в цьому році на підтримку освітньої галузі виділено близько 20 млн грн: на розвиток дошкільних навчальних закладів, загальноосвітніх шкіл, шкіл естетичного спрямування. У тісному партнерстві із групою компаній FERREXPO реалізується ряд спільних проектів за безпосередньої підтримки народного депутата України Костянтина Жеваго та Благодійного фонду Полтавського гірничозбагачувального комбінату. Міський голова подякував групі компаній FERREXPO не тільки за значні надходження до міського бюджету, а це становить більше 60 %, а й постійну підтримку на рівні Благодійного фонду. «Ми відчуваємо цю підтримку й розуміємо її значимість: сьогодні ми вкладаємо в майбутнє, у наших дітей, для майбутнього міста, усієї України, – зауважив Дмитро Биков. – Ті цікаві проекти, які розпочинаємо сьогодні, – інноваційні класи, розвиток робототехніки, починаючи з ДНЗ і закінчуючи 11 класами, – це не дань моді, а спроба іти в ногу з часом». Міський голова побажав здоров’я, оптимізму, віри в майбутнє й запевнив, що органи місцевого самоврядування й надалі продовжать роботу з підвищення рівня освіти нашого міста.

За високий педагогічний професіоналізм, досягнуті успіхи в підготовці учнів до державної підсумкової атестації у формі ЗНО та з нагоди Дня працівників освіти за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток освіти міста, вагомі трудові здобутки в навчанні й вихованні підростаючого покоління найкращим педагогам міста вручили Подяки міського голови.

Зі щирими вітаннями до педагогічної громади міста звернувся народний депутат України Костянтин Жеваго. Зокрема він зазначив, що сьогодні на гірничозбагачувальних комбінатах відбулося засідання Ради директорів групи компаній FERREXPO, під час якої відвідали інноваційні класи ЗНЗ міста. Він відмітив рівень технічного оснащення кабінетів, їх обладнання і зазначив, що умови, у яких сьогодні навчають дітей нашого міста, одні з найкращих у країні. «Я б дуже хотів, щоб тільки наші з вами бажання й мрії були тим лімітом, який би обмежував наші можливості з досягнення найбільш важливих вершин в освітньому процесі наших дітей, – підкреслив Костянтин Жеваго. – Ми сьогодні навчаємо не тільки дітей, ми навчаємо усіх тих, хто буде допомагати нам жити, хто буде розвивати країну, хто буде турбуватися за нас, за старші покоління». Побажав освітянам жити справжнім повноцінним творчим, культурним життям і свій досвід та знання максимально передавати дітям.

З вітаннями до колег звернулися начальник відділу освіти Ірина Шошина, завідувач міським методичним кабінетом Світлана Негода, голова міського комітету профспілки Світлана Василенко.

З привітаннями й подякою за співпрацю віншували працівників освіти начальник управління соціального захисту населення Світлана Чернявська, начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська, заступник начальника управління охорони здоров’я Віктор Дудник.

До щирих привітань приєдналися дитячі колективи Палацу культури і творчості і народний артист України Ніколо Петраша.