Засідання Ради директорів «Ferrexpo»

29.09.2017, 10:08

27-28 вересня у місті Горішні Плавні в рамках традиційного щорічного засідання Ради директорів «Ferrexpo» відбулися спільні виїзні наради на промислових майданчиках підприємств групи «Ferrexpo», ознайомлення з містом та відвідини загальноосвітніх шкіл.

Засідання Ради директорів «Ferrexpo» пройшло за участі незалежних невиконавчих директорів Саймона Локетта, Мері Рейлі, Берта Накена, Віталія Лісовенка, менеджера по работі з інвесторами і комунікаціями Інгрід МакМехон. 

Виїзні наради в ЗОШ міста відбулися за участі народного депутата України Костянтина Жеваго, голови правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктора Лотоуса, міського голови Дмитра Бикова, заступника міського голови Надії Угнічевої.

Очільник Горішніх Плавнів Дмитро Биков поінформував гостей про досягнення та успіхи територіальної громади за звітний період. Відзначив провідну роль підприємств групи «Ferrexpo» у стабільному зростанні соціально-економічних показників по місту. Показники обсягу реалізації промислової продукції, обсягу капітальних інвестицій, обсягу прямих іноземних інвестицій, середня заробітна плата – є одними з найвищих в Україні. Подякував народному депутату Костянтину Жеваго за значну фінансову підтримку та надійне партнерство. Міський голова зазначив, що завдяки тісній співпраці органів місцевого самоврядування й Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» в усіх школах та дитячих садочках Горішніх Плавнів здійснено масштабні заходи з термомодернізації та енергозбереження, впроваджено цікаві інноваційні проекти в навчально-виховний процес.

Гості оглянули сучасні навчальні класи: клас наук про Землю, лінгвістичний кабінет (СЗОШ І-ІІІ ступенів 5 ім. Л.І.Бугаєвської); кабінет хімії та біології (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2); Аррle-клас та клас робототехніки (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1); спортивний комплекс, медичний кабінет та новий лінгвістичний клас (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6); спортивну залу (СЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 ім. В.О.Нижниченка). Нові класи, оснащені за останнім словом техніки, сучасні спортивні комплекси є яскравим прикладом соціальної відповідальності гірничодобувних підприємств компанії «Ferrexpo», направленої на розвиток талановитої та здорової молоді, високоосвіченої гармонійно розвинутої особистості.

Народний депутат України зазначив, що спрямовуючи інвестиції в якісну освіту, сподівається забезпечити Горішні Плавні професійними кадрами, які будуть й надалі розвивати економіку міста та піднімати рівень життя на більш високий щабель. «Секрет успіху знаходиться в щоденній сумлінній праці. Спільними зусиллями ми працюємо над тим, щоб місто займало лідерські позиції в Україні за соціально-економічними показниками. Успіхи на виробництві – це успіхи міста: поліпшення інфраструктури, високий та якісний рівень освіти,  зростання якості життя населення», - зауважив  Костянтин Жеваго.

Незалежний невиконавчий директор Віталій Лісовенко поділився своїм враженням: «Сьогодні ми побачили результати плідної співпраці менеджменту міста та бюджетоутворюючого підприємства. Приємно здивовані об’ємами та якістю виконаних робіт».

За результатами зустрічі члени Ради директорів визнали ефективними результати співпраці міста й підприємств компанії «Ferrexpo», побажали територіальній громаді успіхів, пообіцяли сприяти у подальшій реалізації якісних проектів.