До уваги учасників АТО!

29.09.2017, 14:20

21 червня 2017 року Урядом прийнято постанову №432 « Про затвердження Порядку соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції», яка визначає механізм організації заходів з соціальної та професійної адаптації учасників АТО.

Під час проходження професійної адаптації учасники АТО мають можливість здобути нові навички в професії та підвищити конкурентоспроможність на ринку праці.

Надання послуг професійної адаптації здійснюється за рахунок коштів державного бюджету .

Отримати послуги професійної адаптації можуть, як працюючі так і не працюючі учасники антитерористичної операції.

Для отримання послуг професійної адаптації необхідно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації або фактичного місця проживання із відповідною заявою, до заяви додаються:

  • копія паспорта(1,2,11 сторінки);
  • копія реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  • копія посвідчення учасника бойових дій (інваліда війни або учасника війни);
  • документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної  операції в районах її проведення.

У разі звернення до УСЗН не за місцем реєстрації учасником АТО подаються документи, підтверджуючі факт проживання(перебування) за вказаною у заяві адресою. 

За   більш   детальною    інформацією   необхідно   звертатися до управління соціального захисту населення за адресою м. Горішні Плавні, вул. Миру, 29 або за телефонами 44576, (097) 1107003.