Апаратна нарада

4.10.2017, 09:09

02 жовтня міський голова Дмитро Биков провів чергову апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів Горішньоплавнівської міської ради, виконавчого комітету, бюджетних організацій, закладів, установ.

Очільник міста представив нового керівника – завідуючу ДНЗ «Сонечко» Вікторію Загребельну. Привітав та побажав інноваційних ідей та успіхів у вихованні підростаючого покоління.

Обговорили результати підготовки міста до нового опалювального періоду 2017-2018 років. Міський голова доручив керівникам КЖЕПів бути готовими до подачі тепла за потреби, начальнику управління по інвестиціях та будівництву Олександру Кравченку - тримати на особистому контролі заплановані строки виконання робіт з реконструкції систем опалення у ДНЗ «Сонечко» та ДНЗ «Дюймовочка».  

У ході апаратної наради Дмитро Биков повідомив про результати освоєння бюджетних коштів міськими закладами охорони здоров’я. З міського бюджету виділено 11,7 млн грн: 6,4 млн грн на придбання обладнання; 5,3 млн грн – на капітальні ремонти.

Горішньоплавнівською міською лікарнею придбано: 2 апарати штучної вентиляції легенів «BLIZAR» (560 тис. грн), механічно-гідравлічний операційний стіл (487 тис. грн), дерматоскоп Vision Derma pro (270 тис. грн), 2 багатофункціональних гідравлічних гінекологічних крісла (152,4 тис. грн), обладнання для гістерорезкопічної процедури в комплекті (292 тис. грн), обладнання для артроскопії (208 тис. грн), дефібрилятор з функцією зовнішнього кардіостимулятора (185 тис. грн), систему моніторингу стану пацієнта (150 тис. грн), інше. Завершено капремонти санвузлів у кардіологічному та травматологічному відділеннях. Продовжуються роботи зі заміни старих вікон на сучасні енергозберігаючі та ремонт частини покрівлі головного хірургічного корпусу. Ведуться капітальні ремонти санвузлів, ванної кімнати хірургічного, приймального відділень, клініко-діагностичної лабораторії, діагностичної служби.

На 100% освоєно виділені бюджетні кошти Горішньоплавнівською міською стоматологічною поліклінікою, на суму 585 тис. грн придбано службовий автомобіль Skoda Octavia, 2 кондиціонери. Завершено капітальні ремонти (заміна старих вікон на енергозберігаючі металопластикові, ремонт електромережі будівлі, заміна лінолеуму на ІІІ та IV поверхах, ремонт дитячого кабінету № 12) на загальну суму 294 тис. грн.

Центру ПМСД у м. Горішні Плавні придбано службовий автомобіль Skoda Octavia, 12 кондиціонерів, 2 холодильники для зберігання медикаментів та вакцин, багатоканальний електрокардіограф, автоклав, апарат УВЧ-терапії, медичне обладнання на загальну суму коштів 1,2 млн грн. Здійснено заміну вікон будівлі поліклініки на металопластикові, завершено капітальний ремонт електроживлення будівлі, забезпечено технічні умови збереження матеріальних цінностей в кабінетах № 10, 11, 300, 301.

Міський голова поінформував, що станом на 18.09.2017 кількість отримувачів житлових субсидій у Горішніх Плавнях склала 11271 особа. У рамках монетизації субсидій (за заощаджені кошти на індивідуальне опалення) кошти (178 247 грн) повернуто 302 сім’ям. У 2017 році з міського бюджету виділено 57 тис. грн на матеріальну допомогу учасникам АТО. Згідно із даними Єдиної державної бази даних про переміщених осіб у місті перебувають 1036 осіб. До готелю «Славутич» поселено 10 сімей (22 особи, з них – 6 дітей). За 2017 рік призначено виплати 534 особам. Згідно з висновками планових перевірок   фактичного місця проживання усіх отримувачів соціальних виплат припинено фінансування 100 осіб.

Заступник міського голови Юрій Муха звернувся до керівників бюджетної сфери з проханням провести в колективах інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо нових можливостей придбання житла за рахунок Програми молодіжного житлового кредитування, запропонованої Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву. Відповідно до міського Положення про набуття фахівцями бюджетної сфери міста на пільгових умовах житлових приміщень відсоткова ставка кредиту для молодих фахівців бюджетної сфери, які долучаться до Програми, складе 7,05 % в гривнях на 30 років.   

Очільник Горішніх Плавнів висловив вдячність начальнику відділу у справах сім’ї та молоді Тетяні Оробченко за організацію та проведення загальноміської благодійної акції зі збору коштів (62 тис. грн) для порятунку життя дитини Тетяни Риліної, побажав дівчинці швидше одужати.

З нагоди Всесвітнього дня серця головний лікар Центру ПМСД Аліна Ковпак розповіла про основні причини виникнення серцево-судинних захворювань серед населення та методи профілактики хвороб системи кровообігу. Аліна Ковпак звернулася до керівників структурних підрозділів Горішньоплавнівської міської ради, виконавчого комітету, бюджетних організацій, закладів, установ з проханням провести в трудових колективах інформаційну роботу про заходи з профілактики захворювань, важливість правильного харчування та здорового способу життя.

Міський голова відзначив, що 28 вересня центральна міська бібліотека КЗ «Централізована бібліотечна система Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області» відсвяткувала 50-річний ювілей. Завдяки фінансовій підтримці з міського бюджету бібліотечний фонд закладу поповнено новою сучасною та класичною літературою (200 тис. грн), придбано 14 комп’ютерів та 1 ноутбук (200 тис. грн) для створення належних умов для відвідувачів  читальної зали.  

Дмитро Биков запросив усіх долучитися до ІІІ традиційного фестивалю робототехніки «FERREXPO ROBOT FEST 2017» - свята молоді та інтелекту, що відбудеться в м. Горішні Плавні в Палаці культури та творчості 05-06 жовтня 2017 року.