Відкритий чемпіонат міста з настільного тенісу

9.10.2017, 11:26

07 жовтня 2017 року у приміщенні шахового клубу пройшов відкритий чемпіонат міста з настільного тенісу серед людей з інвалідністю. Організаторами заходу виступили громадська організація спортсменів з інвалідністю «Непереможні» на чолі з Тамілою Непомнящих. Участь у заході взяли спортсмени різного віку та нозологій.

Усі гравці поділилися на три команди і змагалися у своїй нозологіі: 1) хлопці з ураженням ВРФР; 2) хлопці з УОРА; 3) дівчата окремо. Змагання пройшли дружньо та весело, усі мали змогу поспілкуватися та поділитися враженнями від заходу. Призові місця розподілилися наступним чином: серед хлопців з ВРФР І місце зайняв Опара В’ячеслав, ІІ - Іщенко Володимир, ІІІ - Єрьоменко Антон; хлопці з УОРА розподілилися наступним чином: І місце зайняв Зубар Олександр, ІІ - Кривчун Андрій, ІІІ - Микитенко Віктор; дівчата розіграли місця так: І місце посіла Пєтухова Лариса, ІІ зайняла Марченко Ольга, ІІІ - Погорельська Наталья.

На цьому заході нас відвідали гості: виконуюча обов’язки директора Полтавської обласної дитячо-юнацької реабілітаційно-спортивної школи для дітей з інвалідністю Наталія Барановська, завідувач сектору з фізичної культури і спорту Ольга Карпенко, спеціаліст Полтавського регіонального центру «Інваспорт» Тетяна Амельченя. Окрема вдячність тренеру наших спортсменів Сергію Кійлу та тренеру з легкої атлетики Надії Городинець за допомогу у проведенні змагань. Висловлюємо вдячність спонсору «Кашкан Логістік» за напої для спортсменів та гостей змагань.