LEGO студія для навчань робототехніки

11.10.2017, 10:07

Напередодні проведення ІІІ традиційного Всеукраїнського фестивалю «FERREXPO ROBOT FEST 2017» у ДНЗ «Попелюшка» відкрито LEGO студію для навчань вихованців дитячого садка азам робототехніки від 2 до 6 років за Програмою розвитку креативних та конструкторських здібностей у дітей дошкільного віку «LEGO CREATIVITI».

Міський голова Дмитро Биков відвідав LEGO студію, оглянув проведений ремонт дитячих кімнат студії, придбане обладнання та сучасні меблі, закуплені конструктори LEGO для дітей 2-4 та 5-6 років.

Як зазначив міський голова Дмитро Биков, конструктори LEGO для дітей 2-4 та 5-6 років придбані за підтримки Благодійного фонду Полтавського гірничозбагачувального комбінату, а ремонтні роботи та сучасне оформлення студії проведено за кошти міського бюджету.

«ДНЗ «Попелюшка» – пілотний садочок у міській концепції розвитку навчання з робототехніки дошкільнят. Пройшли навчання 5 педагогів-вихователів навчального закладу. LEGO студія розрахована на заняття у групах по 12 дітей, які будуть навчатися робототехніки.

«Дошкільнята будуть навчатися конструюванню й пізнавати ази інженерної й будівельної справи, які в майбутньому їм знадобляться. Сьогодні у ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 заняття з робототехніки й гурток відвідує близько 240 школярів початкової школи. Плануємо у 2018 році задіяти й дітей 6-9 класів міста, – наголосив міський голова Дмитро Биков. – Хочемо, щоб від дитсадка до 12 класу діти вивчали робототехніку. А це дасть результат з підготовки інженерів, технологів, ІТ-спеціалістів, програмувальників. Високий рівень наших робототехніків підтвердили результати проведеного в міста ІІІ традиційного Всеукраїнського фестивалю «FERREXPO ROBOT FEST 2017» – із чотирьох номінацій у трьох наша школа робототехніки здобула перемоги».

Міський голова поділився планами на 2018 рік з питань впровадження робототехніки. Зокрема зазначив, що на наступному етапі до інноваційного напряму розвитку освіти нашого міста будуть залучені ДНЗ «Росинка», СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім.В.О.Нижниченка та СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської.