Горішньоплавнівська міська рада Полтавської області запрошує всіх небайдужих та активних представників громади міста відвідати круглий стіл з питань впровадження бюджету участі

11.10.2017, 13:00

12 жовтня громадська організація «НОВА Енергія» проведе круглий стіл «Громадський проект м. Горішні Плавні» щодо впровадження бюджету участі — механізму розподілу бюджетних коштів за участі громадськості. Взяти участь у заходах запрошуємо представників міської ради, ЗМІ, усіх небайдужих та активних мешканців міста.

Під час проведення круглого столу експерти проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» ознайомлять присутніх з особливостями написання проектних пропозицій, розробки кошторису та методів подачі проектів, голосування та контролю за реалізацією проектів Громадського бюджету.

Окремою темою круглого столу стане робота е-платформи «Громадський проект», яка дає можливість кожному жителю міста взяти участь в онлайн конкурсі. Учасники заходу дізнаються про можливості користування даною системою під час подачі та голосування за громадські проекти.

Громадський бюджет (бюджет участі) –демократичний процес, який надає можливість кожному жителю м. Горішні Плавні віком від 16 років брати участь у розподілі коштів міського бюджету шляхом розробки проектів для покращення міста та/або голосування за них. Кожен  може подати проектну пропозицію, пов’язану з покращенням умов проживання в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізують у 2018 році за кошти Громадського бюджету.

Захід організований ГО «НОВА Енергія» за підтримки Горішньоплавнівської міської ради та проводиться в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження» у частині надання допомоги в запровадженні бюджету участі в українських містах у рамках компоненту «Посилення практики участі громадян у бюджетному процесі на місцевому рівні в Україні». Проект фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД). Розробник електронної системи «Громадський проект» — ГО SocialBoost.

Початок заходу: 11:00

Місце проведення: мала зала Горішньоплавнівської міської ради, вул. Миру, 24, м. Горішні Плавні.