Круглий стіл «Громадський проект міста Горішні Плавні»

18.10.2017, 08:47

12 жовтня в малій залі виконкому Горішньоплавнівської міської ради відбулося засідання круглого столу «Громадський проект м. Горішні Плавні» щодо впровадження бюджету участі – механізму розподілу бюджетних коштів за участі громадськості, організований міською радою та громадською організацією «НОВА Енергія». У заході взяли участь представники виконавчого комітету міської ради та депутатського корпусу, мешканці міста, ЗМІ.

Перший заступник міського голови Олександр Чуприна привітав учасників круглого столу, запросив до участі, побажав здобути нові знання та використати їх під час створення власних проектів.

Голова ради ГО «НОВА Енергія» Віталій Филенко презентував проект «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження», під час якого ознайомив присутніх із особливостями написання проектних пропозицій, розробки кошторису та методів подачі проектів, голосування та контролю за реалізацією проектів Громадського бюджету.

Директор департаменту економічного розвитку та ресурсів Ольга Овчиннікова розповіла про параметри бюджету участі м. Горішні Плавні, вимоги та обмеження щодо змісту проектних пропозицій.

Керівник субгранту ГО «НОВА Енергія» Сергій Омелічкін у ході презентації «Структура проектної заявки та її заповнення» ознайомив учасників круглого столу із складовими та особливостями заповнення заявки на участь у проекті, розповів про е-платформу «Громадський проект», яка дає можливість кожному взяти участь в онлайн-конкурсі, про можливості користування системою під час подачі та голосування за громадські проекти, реєстрацію та авторизацію в системі з використанням BankID ПриватБанк, BankID НБУ, ЕЦП.

Також Сергій Омелічкін провів практичний міні-семінар із написання громадських проектів для учасників круглого столу.