Робототехніка в початковій школі ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

18.10.2017, 08:50

Днями міський голова Дмитро Биков відвідав заняття робототехніки в початковій школі ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, яке проводили учителі Роман Булан та Сергій Ковшарь. Малеча на програмованих машинках влаштувала перегони – хто швидше?

«Ми розвиваємо цей напрям, у планах на 2018 рік реалізація трьох проектів, пов’язаних із ЗОШ №1. Порадимося із директором Наталією Тягай та учителями, яким шляхом будемо впроваджувати цікаві й нові проекти, які ще більше стимулюватимуть дітей до вивчення робототехніки», – зазначив міський голова.

Директор Наталія Тягай у розмові з журналістами розповіла, що у 2013 році запровадження робототехніки розпочалося із шести невеличких комплектів, а сьогодні школа має двадцять сучасних комплектів роботів для учнів старшої школи, десять для початкової. Робототехніка включена до навчального плану і викладається як предмет у 1, 6 та 9 класах. Працює два гуртки з робототехніки для учнів початкової та середньої і старшої школи. У перспективі планується розширити освітній робототехнічний простір. Перед проведенням традиційного ІІІ Всеукраїнського фестивалю «FERREXPO ROBOT FEST» було закуплено комплектуючої техніки на 146 тис.грн, що дало змогу ефективно підготуватися й здобути перемоги.

У початковій школі крім робототехніки буде введено LEGO конструювання, уже декілька конструкторських комплектів закуплено. Їх використовувати планують на уроках математики, природознавства, української мови.