Засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради

25.10.2017, 08:29

24 жовтня в малій залі міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради. Засідання провів перший заступник міського голови Олександр Чуприна.

 

Засідання розпочали з розгляду питань гуманітарного та соціального напрямків. Заслухали звіт начальника служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики Лариси Василенко про роботу з дітьми, сім’ями та особами, які опинилися у складних життєвих обставинах, у м. Горішні Плавні станом на 01.10.2017. Лариса Василенко поінформувала, що упродовж звітного періоду проведено 106 обстежень умов проживання дітей, здійснено оцінку та проведено відповідну соціальну роботу. Дітям, які потребують соціальної підтримки, за кошти міського бюджету до 01 вересня придбали канцелярські набори, до Дня захисту дітей – солодкі подарунки.

 

Розглянули 10 проектів рішень служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики, що стосуються встановлення опіки над малолітніми, надання статусу малолітнім, надання дозволу на здійснення правочину стосовно житла дітей.

 

Опрацювали та доповнили список дітей перших двох років життя із числа малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування з жовтня 2017 року.

 

У блоці питань житлово-комунального господарства розглянули та погодили проект рішення «Про встановлення вартості квитка на відвідування міської вбиральні для КП «СпецЕКо». Встановлено вартість квитка для відвідування міської вбиральні 2 грн.

 

Директор КВП «Теплоенерго» м. Горішні Плавні» Микола Лихожон доповів про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за І півріччя 2017 року. Заслухали звіт директора КЖЕП № 5 Надії Туменко про результати фінансово-господарської діяльності комунального підприємства за 2016 рік та за 9 місяців 2017 року. Обговорили проблемні питання та подальші напрямки роботи підприємств.

 

На засіданні виконавчого комітету погодили склад комісії з питань Бюджету участі.

 

У ході роботи члени виконавчого комітету також розглянули питання житла, приватизації та обліку комунального майна, архітектури і містобудування.