Апаратна нарада

26.10.2017, 09:15

23 жовтня міський голова Дмитро Биков провів чергову апаратну нараду керівників структурних підрозділів Горішньоплавнівської міської ради, виконавчого комітету, бюджетних установ, організацій, закладів, комунальних підприємств.

Очільник Горішніх Плавнів повідомив про початок опалювального періоду з 08.00 години 23.10.2017, подякував територіальній громаді за розуміння доцільності заощадливого ставлення до споживання дороговартісного природного газу.

Міський голова поінформував, що службами Горішньоплавнівської міської ради опрацьовано проект ЗУ «Про Державний бюджет на 2018 рік» та проект ЗУ «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України», які сьогодні розглядаються у Верховній Раді України. У рамках Державного бюджету на 2018 рік пропонується збільшити відсоток вилучення реверсної дотації з 50% до 80% (73,7% - по місту Горішні Плавні). У грошовому еквіваленті ця сума становитиме 56 млн грн, у 2017 році розмір вилучення становив 32 млн грн. Згідно з проектом не заплановано кошти на виконання органами місцевого самоврядування делегованих державою повноважень: на підвищення рівня заробітної плати працівникам бюджетної сфери та зростання витрат бюджетних закладів, організацій, установ на оплату комунальних послуг у зв’язку із підвищенням рівня мінімальної заробітної плати; на надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг окремим категоріям громадян; на фінансування професійно-технічної освіти. Зменшено субвенцію з державного бюджету на фінансування галузі освіти та медицини. Народному депутату України Костянтину Жеваго підготовлено та направлено звернення із пропозиціями щодо зменшення фінансового навантаження на місцеві бюджети та зміни підходів до підготовки вищезазначених законопроектів.

Очільник міста прозвітував про виконання Інвестиційної програми КП ВУВКГ у 2017 році. Зазначив, що у рамках Програми здійснено заміну водопровідних мереж. У травні 2017 року за власні кошти підприємства (96 тис. грн) на розподільчих водопровідних мережах мікрорайону Золотнишино замінили 305 метрів погонних старого чавунного трубопроводу на сучасну поліетиленову трубу класу ПЕ 100. Здійснено заміну водопровідних мереж від готелю «Славутич» до вул. Конституції (1010 метрів погонних трубопроводу на суму 314 тис. грн). У вересні 2017 року виконано заміну 477 метрів погонних трубопроводу постачання  питної води в районі ЦТП № 10 (140 тис. грн). Реалізовано проекти з енергозбереження: встановлено 18 лічильників обліку води в будинках (58,4 тис. грн); виконано модернізацію насосного обладнання на підвищувальних насосних станціях по вул. Миру, 31а (136 тис. грн), по просп. Героїв Дніпра, 23 (101 тис. грн). У рамках проекту встановлено сучасні німецькі багатоступеневі насоси Wilo та шафи управління. На загальну суму коштів 626 тис. грн здійснено заміну запірної арматури на І водопідйомі та мережах водопостачання міста. У 2017 році було продовжено роботи із заміни каналізаційних мереж на території каналізаційно-очисних споруд. Вартість робіт у 2017 році – 535 тис. грн. Ведуться роботи з реконструкції аероакселаторів № 1 та № 5.        

Дмитро Биков доповів, що станом на 23.10.2017 визначено 11 578 отримувачів житлових субсидій. За січень-вересень 2017 року призначено житлових субсидій на суму 65,8 млн грн. Здійснено перерахунок субсидій без звернень громадян на період нового опалювального сезону майже 11 тис. родинам. З метою своєчасного нарахування житлових субсидій в управлінні соціального захисту населення продовжено термін робочого дня для опрацювання документів, встановлено два додаткових робочих дні 21.10.2017 та 28.10.2017.

Заступник начальника Кременчуцького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області Світлана Нестеренко прокоментувала зміни в Пенсійній реформі України, щовідбулисяз 01 жовтня 2017 року. Зазначила, що перерахунок раніше призначених пенсій усім громадянам України здійснено з урахуванням показника середньої заробітної плати на рівні 3765 грн.  Поштою пенсіонерам будуть розіслані інформаційні повідомлення про новий розмір осучаснених пенсій та роз’яснення щодо нарахувань.

Заслухали інформацію військового комісара підполковника Едуарда Марченка про результати відбору новобранців до лав Збройних сил України призову осінь-2017 року та прийом військових на службу за контрактом.

 

Начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці Неля Карпець звернулася до присутніх з проханням повідомити в колективах, що 25 жовтня з 09.45 упродовж однієї години у м. Горішні Плавні відбуватиметься обласна перевірка технічного стану централізованої системи оповіщення, у ході якої в автономному режимі працюватимуть електричні сирени.

 

Начальник відділу культури, спорту та туризму Ірина Зеленська поінформувала, що місце проведення загальноміської ранкової зарядки перенесено на територію стадіону СЗОШ І-ІІІ ступенів № 3. 25 жовтня у Палаці культури та творчості пройде гастрольний захід – творчий вечір Юрія Рибчинського за участі зірок української естради. До Дня визволення України від фашистських загарбників 26 жовтня у міській бібліотеці відбудеться літературний вечір, зустріч з ветеранами та учасниками бойових дій на Сході України, 27 жовтня біля меморіалу «Вічний вогонь» - покладання квітів та вшанування пам’яті загиблих.