У виконавчому комітеті Горішньоплавнівської міської ради зустрічали офіційну делегацію з Молдови

27.10.2017, 16:52

27 жовтня у виконавчому комітеті Горішньоплавнівської міської ради відбулася зустріч із офіційною делегацією з м. Унгени Молдова, яка приїхала в Горішні Плавні з метою обміну досвідом у соціально-гуманітарній сфері та участі в Х Міжнародному учнівському форумі «Партнерів єднає мелодія пісні».

На зустрічі були присутні гості з Молдови: Крістофор Кодряну, віце-мер мерії Унген; Марія Буруяне, радник міської ради Унген; Крістіна Струнгару, медичний інструктор центру догляду за дітьми та молоддю "Дім для всіх"; Неля Петін, вихователь центру догляду за дітьми та молоддю "Дім для всіх"; Юрій Павлюк, представник мерії Унген.

Офіційна зустріч іноземної делегації пройшла за участю першого заступника міського голови Олександра Чуприни, заступника міського голови Надії Угнічевої, керуючого справами виконкому Світлани Калашнік, начальника служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики Лариси Василенко, головного спеціаліста відділу у справах сім’ї та молоді Назарія Виноградова, головного спеціаліста відділу освіти Лілії Щербини, адміністратора міської програми реабілітації дітей з особливими потребами ГО «Центр муніципального розвитку» Любові Хиль, директора Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Надія» Світлани Кліменкової.  

Перший заступник міського голови Олександр Чуприна подякував іноземним гостям за візит та активну участь у Х Міжнародному учнівському форумі «Партнерів єднає мелодія пісні». Високо відзначив професійний рівень та самобутність виступів на фестивалі студентки та співачки з Молдови Валерії Марку. Запросив представників Унген до плідної співпраці в напрямку розвитку молодіжної політики, реалізації заходів із оздоровлення та відпочинку учнів, реабілітації дітей з обмеженими фізичними можливостями.

Директор Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Надія» Світлана Кліменкова від імені вихованців та фахівців з арт-терапії вручила молдавським друзям пам’ятні подарунки – картини в національному українському стилі. Адміністратор міської програми реабілітації дітей з особливими потребами ГО «Центр муніципального розвитку» Любов Хиль передала гостям привітання від дітей з особливими потребами та медалі, зроблені ними власноруч. 

Віце-мер мерії Унген Крістофор Кодряну висловив вдячність громаді Горішніх Плавнів за теплий прийом та насичену інформативну програму візиту. Зазначив, що досвід загальноосвітніх шкіл міста та розвиток напрямку реабілітації дітей з особливими потребами є соціально важливим та корисним для застосування на практиці.    

У ході заходу підведено підсумки співпраці територіальної громади м. Горішні Плавні та м. Унгени (Молдова), обговорено нові напрямки партнерства та обміну досвідом. Традиційно представники міст-партнерів на згадку про дружню зустріч обмінялися сувенірами, зробили спільне фото.