Запрошення до участі у Конкурсі

30.10.2017, 11:35

Обʼєднання співвласників багатоквартирного будинка «Стімул» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах мікропроекту «Капітальний ремонт ліфта вантажопасажирського в житловому будинку № 22 по вул. Конституції ОСББ «Стімул» в м. Горішні Плавні»:

- заміна лебідки вантажо-пасажирського ліфта;

- заміна приводу дверей вантажо-пасажирського ліфта;

- заміна контролера приводу дверей вантажо-пасажирського ліфта.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Конкурсну Документацію можна безкоштовно отримати за такими адресами: м. Горішні Плавні Полтавської обл., вул. Конституції, 22 або вул. Миру, 24, каб. 307.  Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за адресою: м. Горішні Плавні Полтавської обл., вул. Конституції, 22 не пізніше ніж 11-00 07.11.2017, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище, або за телефонами:  (05348) 21666, (067) 5327096.