Запрошення до участі у Конкурсі

31.10.2017, 10:17

Обʼєднання співвласників багатоквартирного будинку «Добровольського 77» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах мікропроекту: «Заміна віконних рам на сходових клітинах під’їздів та переобладнання поповерхових електрощитів розподільчих у житловому будинку № 77 по вулиці Добровольського у м. Горішні Плавні»:

- демонтаж старих дерев’яних віконних рам на сходових клітинах будинку та їх заміну на сучасні склопакети;

- монтаж металевих сіток на вентиляційні отвори технічного поверху;

- заміну обладнання поповерхових електрощитів розподільчих.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Конкурсну документацію можна безкоштовно отримати за такою  адресою: м. Горішні Плавні Полтавської обл., вул. Добровольського, 77 кв. 25.  Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за адресою: м. Горішні Плавні Полтавської обл., вул. Добровольського, 77 кв. 25 не пізніше ніж 12-00 год. 07.11.2017р., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище, або за телефоном:  (096) 944-40-79.

 

Департамент ЖКГ