Інформація

31.10.2017, 11:32

Шановні представники територіальної громади м.Горішні Плавні!

Звертаємо вашу увагу, що з 01 по 15 листопада 2017 року відбудеться голосування за громадські проекти, подані мешканцями на конкурс у рамках програми Бюджету участі м.Горішні Плавні!

До голосування допущено 6 проектів, які, в разі перемоги, будуть реалізовані наступного року за рахунок коштів міського бюджету.

Голосувати за проекти можуть дієздатні громадяни України , іноземці та особи без громадянства, які мають дозвіл на постійне проживання на території країни, яким на момент подання проектів або голосування виповнилося 16 років, які зареєстровані та проживають на території  Горішніх Плавнів (або мають довідку про місце роботи, навчання, служби чи інші документи, що підтверджують їх проживання у місті).

Кожен мешканець міста може віддати свій голос за п’ять проектів через електронну платформу «Громадський проект» або проголосувати в пункті супроводу Бюджету участі  в приміщенні виконкому Горішньоплавнівської міськради (кабінет 200, ІІ поверх) за наявності паспорта громадянина України чи інших документів, що підтверджують проживання у місті Горішні Плавні.

Для того, щоб віддати свій голос за проект через інтернет, необхідно відкрити сторінку інтернет-платформи «Громадський проект» (https://gplavni.pb.org.ua)абонабрати в будь-якій пошуковій системі словосполучення «громадський проект Горішні Плавні», або натиснути на банер «Громадський проект», що знаходиться на головній сторінці офіційного сайту Горішньоплавнівської міської ради.

Будьте активними, підтримуйте проекти,  які змінять наше місто!