Засідання Ради регіонального розвитку

1.11.2017, 08:15

У ході брифінгу міський голова Дмитро Биков повідомив про хід та підсумки VIзасідання Ради регіонального розвитку, що відбулося 24 жовтня вМіжнародному виставковому центрі Києвапід головуванням Президента України Петра Порошенка.

 

Учасниками засідання були Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, керівники Міністерств та відомств, очільники областей, представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Міський голова Горішніх Плавнів Дмитро Биков взяв участь у роботі засідання Ради у складі делегації від Полтавської області.

 

Очільник міста повідомив, що до основних завдань Ради регіонального розвитку належить сприяння налагодженню ефективної взаємодії державних органів з органами місцевого самоврядування щодо удосконалення державного будівництва, напрацювання новітніх підходів у сфері регіонального розвитку. Також на цей орган покладено функцію вироблення узгодженої позиції щодо соціально-економічного та гуманітарного розвитку регіонів, механізмів подолання диспропорцій розвитку територій, ефективного використання економічного потенціалу регіонів, підвищення їх інвестиційної привабливості та конкурентоспроможності.

 

У ході засідання йшлося про рівень соціально-економічного розвитку країни, хід просування державних реформ, проблемні питання загальнодержавного значення та шляхи сталого розвитку України.

 

Засідання Ради було відкрито Президентом України промовою, у якій він підбив проміжні підсумки процесу децентралізації в державі, висвітлив ситуацію на Донбасі, поінформував про ремонт доріг у державі та виключення можливості проведення дострокових виборів президента і Верховної Ради.  Під час промови глава держави наголосив на позитивних зрушеннях в економіці України, зазначив, що влада робить перші важливі кроки після економічної кризи. Відзначив, що в Україні будуються дороги, відкриваються та переобладнуються важливі об’єкти соціальної інфраструктури. Подякував Верховній Раді за ухвалення необхідних законів, що дали старт реформам.

 

На завершення брифінгу Дмитро Биков підсумував: «Для представників органів місцевого самоврядування такі зустрічі – знакова подія, де з перших вуст отримуєш важливі та точні державні меседжі щодо реформування та напрямків подальшого розвитку».