Робочий візит Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана

1.11.2017, 08:57

26 жовтня голова Уряду України Прем’єр-міністр Володимир Гройсман з робочим візитом відвідав Горішні Плавні.

Прем’єр-міністр разом із народним депутатом України Костянтином Жеваго, головою Полтавської ОДА Валерієм Головком, першим заступником голови ПОДА Андрієм Пісоцьким, міським головою Горішніх Плавнів Дмитром Биковим, головою правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктором Лотоусом, генеральним директором ТОВ «Єристівський ГЗК» Миколою Горошком, керівниками машинобудівельних заводів Кременчука побували на ТОВ «Єристівський ГЗК».

Члени делегації ознайомилися з роботою єдиного створеного в Україні після 1991 року гірничозбагачувального комбінату: відвідали промисловий майданчик, побували в ремонтному цеху підприємства, де оглянули сучасну гірничодобувну техніку. Прем’єр-міністр України дав високу оцінку роботі підприємства з питань модернізації виробництва. У актовій залі адміністративного корпусу «Гірник» Володимир Гройсман поспілкувався з представниками трудового колективу комбінату та регіональними ЗМІ. Зазначив, що на базі таких потужних новітніх підприємств і створюється сильна економіка країни, яка є запорукою якісного життя українців. Визначив першочерговим завданням Уряду створення належних умов для розвитку бізнесу, який забезпечує якісну модернізацію промисловості, зростання інвестицій та робочих місць у країні.   

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, народний депутат України Костянтин Жеваго, голова Полтавської ОДА Валерій Головко, міський голова Горішніх Плавнів Дмитро Биков обговорили стан та перспективи покращення соціально-економічного розвитку Полтавщини, нагальні питання щодо впровадження пенсійної, освітньої, медичної реформ на місцях, направлені на підвищення соціальних стандартів життя українців.

Міський голова Дмитро Биков відзначив дієві зміни, упроваджені Урядом за останні 2 роки в Україні, що сприяли прискоренню місцевого розвитку: осучаснення пенсій; відновлення стабільної роботи Державної казначейської служби України; запровадження та фінансування заходів з енергозбереження у рамках Державної програми з відшкодування частини суми по «теплих кредитах»; вирішення проблеми відшкодування податку на додану вартість (ПДВ); капітальний ремонт траси державного значення Полтава-Олександрія.

Очільник Горішніх Плавнів окреслив вагомі успіхи міста в напрямку реалізації заходів з енергозбереження та відновлення інфраструктури міста. Володимир Гройсман об’єктивно оцінив та схвалив плідну цілеспрямовану роботу горішньоплавнівців щодо підвищення енергоефективності, наголосивши, що енергозбереження є важливим напрямком розвитку державної політики України.

Володимир Гройсман також оглянув виставку техніки виробництва підприємств машинобудівного комплексу Кременчука, організовану на території ТОВ «Єристівський ГЗК», та ознайомився із ходом ремонтних робіт на дорогах області. Підбиваючи підсумки робочого візиту зазначив: «Наша задача – всіляко підтримувати вітчизняний бізнес та захищати його інтереси на міжнародному рівні. Адже з розвитком потужних підприємств, ми нарощуємо й ВВП, зростання якого наступного року плануємо на рівні 5-7%».