У 2017 році ДНЗ «Дюймовочка» з міського бюджету виділено близько 1,8 млн грн

2.11.2017, 10:44

01 листопада у ДНЗ «Дюймовочка» за головування міського голови Дмитра Бикова відбулася робоча виїзна нарада, у якій взяли участь заступник міського голови Надія Угнічева, начальник управління по інвестиціях та будівництву Олександр Кравченко, завідуюча ДНЗ «Дюймовочка» Світлана Аструдінова.

У дитячому садочку міський голова оглянув результати робіт з повної реконструкції системи опалення, виконані за кошти міського бюджету (1,2 млн грн), поспілкувався з дітьми та представниками трудового колективу, обговорив з адміністрацією закладу важливі поточні питання та плани на наступний рік.

Дмитро Биков повідомив, що нову систему опалення облаштовано за останнім словом техніки та відповідно до сучасних критеріїв енергозбереження та санітарних норм. Система опалення включає надійні імпортні насоси, металопластикові труби, сучасну ізоляцію, автоматичні терморегулятори та радіатори гарної якості. Має корисну функцію фасадного регулювання температури теплоносія, завдяки якій з’являється можливість автоматичної подачі тепла та дотримання оптимального температурного режиму в приміщеннях, можливість заощаджувати кошти.  

Завідуюча ДНЗ «Дюймовочка» Світлана Аструдінова зазначила, що стовідсоткова заміна елементів системи опалення допоможе вирішити багато нагальних господарських питань: забезпечить економію тепла, коштів та відповідні санітарні норми перебування дітей у ДНЗ.

Очільник міста підсумував, що заходи з енергозбереження у ДНЗ Горішніх Плавнів впроваджуються системно та планово. «У рамках міської програми з енергозбереження у 2017 році за кошти міського бюджету виконано повну реконструкцію системи опалення у двох ДНЗ міста: «Дюймовочка», «Сонечко». Аналогічну реконструкцію проведено у 2016 році в ДНЗ «Золота рибка» з міського бюджету, в ДНЗ «Горобинка» за підтримки Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату». У 2018 році заплановано реконструкцію систем опалення у ДНЗ «Дзвіночок» та ДНЗ «Чебурашка», - прокоментував міський голова.

Дмитро Биков також зазначив, що у 2017 році кожен дитячий садок міста було забезпечено гідною фінансовою підтримкою з міського бюджету. Кожен міський дошкільний навчальний заклад отримав понад 400 тис. грн на капітальний ремонт санвузлів, кухонних кімнат, харчоблоків на власний вибір та 200 тис. грн – на оновлення матраців, подушок, постільної білизни, посуду.

Вагома підтримка ДНЗ з міського бюджету підвищить рівень їх матеріально-технічного забезпечення та звільнить батьків від фінансових витрат на розвиток закладу. Нагадуємо, що у Горішніх Плавнях заборонено збирати гроші з батьків школярів і дошкільнят для вирішення фінансових питань, пов'язаних із поліпшенням матеріально-технічного забезпечення, на миючі засоби, тощо. Відповідне рішення виконкому прийнято з ініціативи міського голови й на керівників навчальних закладів покладено персональну відповідальність за вчинення протиправних дій зі збору коштів.