У ході апаратної наради

9.11.2017, 13:55

У ході апаратної наради, що відбулася за головування міського голови Дмитра Бикова у понеділок 06 листопада у великій залі Горішньоплавнівської міської ради, було розглянуто актуальні питання життєдіяльності міста.

 

У ході урочистої частини наради очільник Горішніх Плавнів привітав директора дитячо-юнацької спортивної школи №3 Анатолія Кириловича Шафоростоваз нагоди 80-річчя від дня народження, вручив ювіляру  Почесну грамоту Полтавської обласної ради, нагрудний знак та Подяку міського голови, оголошені за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток фізкультури і спорту в області та місті, підготовку спортсменів високого класу, активну громадянську позицію. На добру згадку Дмитро Биков подарував Анатолію Кириловичу картину із видом на яхт-клуб.   

 

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий  внесок у розвиток системи охорони здоров'я міста та з нагоди 60-річчя від дня народження оголошено Подяку міського голови начальнику управління охорони здоров’я Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Юрію Васильовичу Ковпаку.

 

У ході наради міський голова повідомив про хід просування робіт з організації колового руху на двох перехрестях міста (вул. Миру - вул. Гірників; вул. Миру - вул. Конституції). Дмитро Биков пояснив, що роботи розпочато в рамках норм чинного законодавства. Облаштування кола покликане покращити організацію дорожнього руху, знизити до мінімуму затори в часи пік (відомо, що коло збільшує пропускну здатність транспорту на 80%) та максимально підвищити рівень безпеки учасників дорожньо-транспортного руху. Переваги організації кола вже давно широко використовуються на практиці в усіх розвинутих країнах Європи, а вартість робіт на його облаштування дорівнює вартості будівництва звичайної дороги. Міський голова поінформував, що до кінця 2017 року підрядна організація з ремонту доріг планує завершити роботи з облаштування колового руху з розширенням дороги по вул. Миру. Наприкінці жовтня розпочато роботи з реконструкції частини вул. Конституції та вул. Першопрохідців згідно з проектом, у якому також передбачено організацію колового руху. У 2017 році планується встановити нові гранітні бордюри та укласти чорновий шар дорожнього покриття. Остаточно роботи будуть завершені укладанням геотекстилю та чистового шару асфальту в 2018 році як тільки дозволять погодні умови. Паралельно з цим власними силами КП «СпецЕко» буде вестися будівництво зливової каналізації цієї частини вулиці.            

 

Міський голова повідомив про плани з капітального будівництва на 2018 рік. У ДНЗ «Дзвіночок», ДНЗ «Чебурашка» запланували здійснити повну реконструкцію систем опалення, за рахунок якої з’явиться можливість економити тепло та кошти міського бюджету, утримувати температуру повітря у приміщеннях закладу відповідно до санітарно-гігієнічних норм. Дмитро Биков зазначив, що за фінансової підтримки Полтавської ОДА (3 млн грн) буде розпочато реалізацію нового важливого проекту зі створення в міській лікарні паліативного відділення. Буде продовжено роботу в напрямку енергозбереження, покращення якості питної води, оптимізації поводження з твердими побутовими відходами.       

 

Міський голова доповів про результати роботи виїзного розширеного засідання колегії обласної державної адміністрації в м. Гадячі за головування голови Полтавської ОДА Валерія Головка. На ньому розглянули питання реформування медицини, ознайомилися з особливостями функціонування програми «Електронний пацієнт», яка запроваджена в Гадяцькому районі. Дмитро Биков також відзначив, що в рамках медичного реформування в нашому місті теж впроваджено низку важливих проектів із покращення якості надання медичних послуг.   

 

Повідомив, що 02 листопада у Горішніх Плавнях за участі директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександра Сидоренка відбулася нарада щодо підсумків проходження ЗНО у 2017 році. Розглянуто показники по Полтавській області та Горішніх Плавнях, зокрема, опрацьовано проблемні питання та методи вдосконалення підготовки до ЗНО у 2018 році.  

 

У рамках урядової програми «Доступні ліки», яка передбачає надання пацієнтам безкоштовних або зі значною знижкою лікарських препаратів для лікування серцево-судинних хвороб, бронхіальної астми та діабету ІІ типу, у Горішніх Плавнях уже відшкодовано аптекам 89% від загальної суми виділених на місто коштів з державного бюджету. Станом на 02 листопада 2017 року виписано 15,7 тис. рецептів, витрачено 805 тис. грн.

 

Очільник міста привітав вихованця ДЮСШ №1 Горішніх Плавнів - боксера Євгенія Павловського, тренера Віктора Чирочку зі срібною медаллю чемпіонату Європи з боксу серед молоді 2017 року, який завершився в Анталії (Туреччина). Побажав подальших успіхів та перемог.