Свято працівників культури та майстрів народного мистецтва

10.11.2017, 11:05

09 листопада у Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва в малій залі Палацу культури і творчості відбулися святкові заходи для творчої родини міста Горішніх Плавнів.

Привітати працівників культури – відділ культури, спорту та туризму, КПСМНЗ «Дитяча музична школа» і «Дитяча художня школа», Палац культури і творчості, КЗ «Централізована бібліотечна система», Краєзнавчий музей м.Горішні Плавні – завітали перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Надія Угнічева. Зі слова подяки за професіоналізм і творчий підхід до справи, за натхненну працю, яка славить наше місто, звернулися почесні гості до присутніх. Побажали здоров’я, тепла, креативності, задоволення від щоденної роботи, творчого неспокою.

Подяки міського голови, оголошені за активну участь у культурно-просвітницькій діяльності, вагомі трудові здобутки та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, вручили Тетяні Луцій, головному спеціалісту відділу культури, спорту і туризму, Ірині Колесніченко та Дарині Рожанській, організаторам культурно-дозвіллєвої діяльності комунального підприємства «Міський палац культури і творчості», Галині Оніщенко, молодшому науковому співробітнику Краєзнавчого музею м.Горішні Плавні

Начальник відділу культури, спорту та туризму Ірина Зеленська привітала колег зі святом, подякувала за щоденну творчу активну діяльність і вручила грамоти відділу культури, спорту та туризму Горішньоплавнівської міської ради.

З побажаннями добра й радості від праці, реалізації творчих проектів, невичерпної енергії та наснаги звернулися начальник відділу освіти Ірина Шошина, начальник управління соціального захисту населення Світлана Чернявська, начальник управління охорони здоров’я Юрій Ковпак, директор ТЦСО «Калина» Лідія Бабич, заступник начальника Кременчуцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області Світлана Нестеренко.

Святкові музичні вітання учасникам дарували тріо викладачів Дитячої музичної школи – Наталія Єрух (фортепіано), Альона Плотнікова (скрипка), Світлана Роботнова (віолончель) та творчі колективи Центру дитячої та юнацької творчості.